Plaj Şemsiyesi Vida Tabanı

Plaj Şemsiyesi Vida Tabanı

Burası plaj şemsiyesi için vidalı taban. Kum toprağında delinebilecek plastik malzeme. Bu, sahilde durmak için bir plaj şemsiyesini destekleyebilir. Basit öğe ama kullanışlı araçlar.

Ürün ayrıntıları

Bu, plaj şemsiyesini desteklemek için çok basit ama kullanışlı bir plastik araç.

Basit ama asla kolay değil!

Bir plaj şemsiyesi standı bu araca ihtiyaç duyar.


Plastik vidalı taban, sadece plaj şemsiyesini destekleyebilir.

Şiddetli yağmura ve büyük şemsiyelere destek olamaz.


Plaj şemsiyesi tabanının daha fazla isteğe bağlı seçeneği için, teknik özellik isteği ve resimleri ile bize bilgi verebilirsiniz.

Üretim önerisinde elimizden gelen çabayı göstereceğiz.


Plaj şemsiyesi, özellikle deniz kenarındaki yer ile birlikte Kuzey Amerika ve Avrupa'da her zaman popülerdir.

Biz birçok kez plaj şemsiyesi ihracat, alıcılarımız için çok rekabetçi bir fiyat sunabilir.


beach umbrella screw base_2Hakkında Xiamen Sunshine Brella Co., ltd

Çin'den şemsiye ve şemsiye parçaları ve şemsiye aksesuarları için bir ihracatçı vardır.

Çin'de, şemsiye kadar çok tedarikçi ve üretici var, bizim avantajımız golf şemsiyesi ve süpermini katlanır şemsiyesi. Şemsiye kataloğundaki Çin tedarikçilerinden biri olarak, işimiz Jinjiang.Fujian ve Shaoxin Zhejiang'daki güçlü kapasite fabrikasına dayanıyor. Iş ofisimiz Zhejiang'da bulunan hangi liman Ningbo.

Şemsiyelerimiz, Avrupa ve ABD'den çoğu toptancıya teklif veriyor, bazı alıcılar ürünlerimizi her yıl tekrarlı siparişlerle alıyor. İş dünyasında tutumumuz güven ve dürüst olduğundan, daha iyi hizmet ve ürünler sunun!

Özel golf şemsiyeleri ve özel promosyon şemsiyelerindeki iş alanımız, bu alandaki tecrübemiz boyunca, birçoğunun eczaneden, bir kısmının eczane mağazalarının projesini yapmaları için projelerinde birçok bayiye yardım ediyoruz.

Golf şemsiyelerindeki hazır mallarımız müşterilerimize çok ihtiyaç duyulan ihtiyaçlarda tedarik edebilir, en kısa ürün gönderim süresi sipariş onaylandıktan sonra 3 gün içinde olabilir.

Piyasa aralığına göre 3 kat şemsiye gibi en ucuz supermini şemsiyesi, fiyatımız 0.85 usd / pc aralığında değişebilir. Lütfen ürünlerimizin rekabetçi fiyat için kaliteyi düşürmeyeceğine güveniyoruz.

Güven ve uzun süre desteğe dayalı iş!

Nazik özellikleri ile soruşturma almayı umuyoruz!Hot Tags: plaj şemsiye vida tabanı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini,

Sorgulama

You Might Also Like