Veranda Şemsiyeleri-Spor Malzemeleri Şemsiyeleri

Veranda Şemsiyeleri-Spor Malzemeleri Şemsiyeleri

Veranda şemsiyesi genellikle yüksek kaliteli malzeme ve en kaliteli mil / kaburga kullanır. Verandada uzun sürmesi gerekiyor. Müşterilerimize / müşterilerimize en kaliteli ürünü sunuyoruz.

Ürün ayrıntıları
Aşağıdaki bir makale

http://www.ukbusinessforums.co.uk/threads/a-buying-guide-from-the-chinese-suppliers-perspective.271403/

O zaman sizinle paylaşabilirsiniz.


Tedarikçilerin karşılaştığı ana sorunlardan bazılarını vurgulayacağımı ve geçmişte gördüğüm yaygın soruların bazılarını kapsayacağımı düşündüm.

Tedarikçi türleri
Çin'de, dünyanın geri kalanında olduğu gibi, bu durum büyük ölçüde değişebilir. Tedarikçilerden biri binlerce çalışanı olan bir fabrika olabilir ve ölçeğin diğer ucunda, aralarında birçok orta adamla birlikte faturaları denemek ve ödemek için çalışan bir kişinin annesi olabilir. Çin'deki fark, her zaman tam olarak kiminle uğraştığınızın net olmadığı olabilir. Annenin size fabrikanın kendisi olarak bir fabrika olduğunu söylemesi olasıdır.

Gerçek şu ki, hepsi diğeri kadar iyi bir hizmet sunabilir. Alıcının söz konusu olduğu en önemli şey, bunun satın alabileceğiniz şeyleri ve hangi fiyatlardan etkileyeceğidir.

Ürün çeşitleri
Bunun ayrıca, kimlerden ve hangi birim fiyatlardan satın alabileceğiniz üzerinde etkisi olacaktır. Açıkçası binlerce değişik permutasyon vardır, ancak basit tutmak için, isterseniz üç ana ürün 'tipi' olduğunu görüyorum.

1) Raftan çıkarın. Bunlar, aynı tasarıma göre miktar olarak yapılır ve bu şekilde elde edilmesi oldukça kolaydır.

2) Kendi markası ile raftan. Ayrıca, miktar olarak yapılan bu ürünler, temel modele eklenecek özel bir marka gerektirebilir, bu nedenle ekstra baskı, tasarım vb.

3) Ismarlama ürünler. Bunlar, alıcının belirli bir tasarımına göre üretilir ve elde edilmesi zor olabilir.

Bunu neden düşünmem gerekiyor?
Çok basit siyah-beyaz terimler kullanın (aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alacağım). 250 küçük widget yapmak için büyük ölçekli bir fabrikaya sorarsanız, zaman ayırmaya değer olmadığı için sizinle ilgilenmezler. Evet para kazanmak istiyorlar, ancak bu siparişten fazla kazanamayacaklar.

Sizden birinden annenizden bunları almasını istemeniz durumunda, muhtemelen daha küçük gruplar halinde sattığı 5000 parçanın daha büyük bir sırasının arkasında, gerekli temaslara sahip olma ihtimali vardır.
Açıkçası, kendi markasına ve ısmarlama ürünlere indiğinde, satın alabileceğiniz bir etkiye sahip olacak olan ek tasarım ve üretim söz konusudur.

Aşağıda karşılaştığım bazı ortak soruları vurguladım ve bu soruların cevaplarını tedarikçiler açısından açıklamaya yardımcı oldum:

Numuneler için ödeme
S. Bir tedarikçiden bana bazı örnekler göndermesini istedim, böylece daha büyük bir sipariş verebilirim, ancak onlar için ödememi istiyorlar. Neden işimi almak için daha fazla uğraşmıyorlar?

C. Onlardan isteyen herkese ücretsiz numune göndermeleri ve daha sonra sipariş vermemeleri durumunda, işsiz kalırlardı. Numuneleri stokladığı halde üretim maliyetleri fazla olmasa da, esasen hala para atıyorlar.
Bir alıcı numuneler için ödeme yapmayı kabul ederse, tedarikçi onları gelecekteki sipariş verme konusunda daha ciddi olarak görecektir. Para dedikleri gibi konuşuyor.

Ücretsiz örnekler gönderecek bazı tedarikçiler olacak ve belki de sadece alıcı tarafından karşılanacak nakliye ücretini isteyeceksiniz, ancak özellikle yüksek değerli ürünler için bunlar daha az yaygınlaşıyor (bir şirket için alıcı olmanız şartıyla) Tesco'ların büyüklüğü, bu durumda onları teslim etmeleri daha muhtemeldir).

Moq çok yüksek
S. Bu öğelerin 50'sini satın almak istiyorum, ancak tedarikçinin minimum sipariş gereksinimi 1000'dir ve bütçeleme yapmaz - Neden?

A. Rafta olmayan bir ürün değilse, kalıp yapma veya satın alma, özel tasarımlar oluşturma ve benzeri şeyler yapma olasılıklarından çok daha fazlası gerekecektir. Fabrikalar da malzeme satın almak zorundadır ve sipariş küçük olsa da, temel malzemelerin kendi tedarikçilerini MOQ'lar kendilerine ait olabilir. Tüm bunlar küçük bir sipariş için çok maliyetli bir yatırım olabilir. Tasarım spesifikasyonlarınızı yerine getirmeleri gerekiyorsa malzemelerin kendileri de kaynaklanması zor olabilir.
Belirli bir ürünün üretimi de zaman alır. Küçük bir sipariş için bile bileşenlerin personelini ve teslimatını planlamaları gerekecektir. Üretim süreci, kaynakları potansiyel olarak daha büyük siparişlerden daha fazla kar alarak uzaklaştıracakları anlamına gelecektir.

Neden bütün bunları çok ince bir uç marjla düşük miktarlı bir sipariş için yapmak istesinler ki?

Birim fiyatı çok pahalı
S. Alıntı yaptığım fiyat çok yüksek. Çin'in ucuz olması mı gerekiyor?

C. Daha küçük siparişler söz konusu olduğunda, alıcılar genellikle fiyatların Çin'den bekledikleri gibi olmadıklarını ve nakliye ve Duty / VAT faktörlerini hesaba kattıklarında muhtemelen daha ucuza İngiltere'den kaynaklanabileceklerini fark ettiklerini keşfedeceklerdir.

Minimum Sipariş Adedi bölümünde belirtilen baz maliyetlerin tümü size sağladıkları herhangi bir birim fiyat olarak dikkate alınacak ve ayrıca ürünleriniz üretilirken daha büyük siparişleri alamama olasılığını göz önünde bulundurmaları gerekecektir.

Bir fabrika ideal olarak büyük düzenli siparişler isteyecektir, bu nedenle sizi küçük bir ithalatçı olarak görüyorlarsa, sizi en üst sıraya koyarak alıntı yapmaya bile çalışıyor olabilirler. Onlara potansiyelinizi kanıtlayamazsanız, sizden tamamen alıntı yapmayı reddedebilirler.

Depozito gereklidir
S. Bir üreticiden bazı ürünler sipariş ettim, ancak ödemenin bir kısmını önceden almak istiyorlar. Bu bir aldatmaca mı?

A. Hayır, hiç de değil. Eğer bir tedarikçi sizin için bir ürün üretiyorsa, ön ödemede parça ödemesi isteyecektir. Birincisi, ciddi olduğunuzu göstermek (sonuçta geri ödemesiz bir depozito) ve ikincisi de malzemelerin ücretini ödemek.

Genellikle siparişin tamamlanmasından sonra veya konşimentoların tesliminden / bırakılmasından önce depozito% 30 olacaktır.

Üretim süreci çok uzun sürüyor
S. Mallarımı üç hafta önce sipariş ettim ve depozitoyu ödedim - Neden henüz sevk edilmedi?

C. Çok az sayıda tedarikçi büyük miktarda stok tutabilir veya gerçekten de fabrikalarsa, potansiyel bir sipariş için beklerken fazla miktarda malzemeye sahip olmazlar. Sebeplerden biri, fabrikaların zaman içerisinde hızlı bir şekilde hareket etmeleri gerektiğidir, bu nedenle şu anda büyük bir satış ürünü aylar içinde lehine olabilir. Buna ek olarak, elde tutulan herhangi bir hisse senedi, esas olarak, mallar satılıncaya kadar hiçbir yere gitmeyen para yatırılır.

Bahsi geçen ısmarlama ürünler gibi bazı ürünlerin üretimi daha uzun sürecektir, çünkü daha fazla çalışma ve tasarımların tamamlanması ve materyallerin tedarik edilmesi gerekiyor.

Bir fabrika üretim hattı, bir sipariş alındıktan sonra birinin konveyör kayışı üzerinde yeşil bir düğmeye basmasını bekleyen, yuvarlak oturan birkaç düzine personel değildir. Genellikle 24 saat çalışan bir programa sahip olacaklar. Ürününüz üzerinde çalışmak için programlarında bir yuva bulmaları gerekiyor.

Genellikle bu, alıcıları paniğe kapatabilir, çünkü bu gibi herhangi bir gecikmeyi bir aldatmaca haline geleceğini düşündükleri potansiyel bir durma taktiği olarak görürler. Sadece durum böyle değil.

Sipariş vermeden önce her zaman teslim süresi isteyiniz, ancak işlerin bazen değişebileceğini unutmayın.

Özetle
Bir tedarikçi, ancak bunu yaparken de değeceğini düşünüyorsa, size satmak için çaresiz olacaktır.

Fiyatlarını o kadar çok pazarlık ediyorlarsa, elde ettikleri temel kârın çok düşük olması durumunda, hem ürün kalitesi hem de müşteri hizmetleri seviyesinin de zarar görmesi muhtemeldir. İki müşteriye düzenli sipariş satmaya çalışıyor olsaydınız, biri 10 lira bir eşya, diğeri de 40 lira yapıyor olsaydınız, kim daha fazla etkilemek isterdiniz?

Son olarak, çoğu alıcı dolandırılmaya karşı dikkatlidir. Unutma, bu iki şekilde de işe yarıyor. Büyük olasılıkla tedarikçinin kendileri geçmişte dolandırılmış veya zaman kaybına uğramış olabilirler. Onlara kendi müşterilerinize davranıyormuş gibi davranın, bir iş ilişkisi oluşturun ve uzun vadeli başarılı bir ortaklığın avantajlarından yararlanın.

Bu konuyla ilgili tavsiye almak isterseniz, lütfen beni bir PM bırakmaktan veya doğrudan buraya bir cevap göndermekten çekinmeyin.


Hot Tags: veranda şemsiye spor malzemeleri şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini,

Sorgulama

You Might Also Like