Fotoğraf Albümü Decoloration Şemsiye

Bayan için Fotoğraf Albümü Decoloration Şemsiye. Alıcılar için ürünlerin ilk elden sunuyoruz. Bu tamamen karmaşık bir ürün olup, ürünlerde 20'den fazla prosedüre ihtiyaç duyar.

Ürün ayrıntıları

Bayan için Fotoğraf Albümü Decoloration Şemsiye


Bayan için Decoloration Şemsiye.

Alıcılar için ürünlerin ilk elden sunuyoruz.

Bu tamamen karmaşık bir ürün olup, ürünlerde 20'den fazla prosedüre ihtiyaç duyar.


Bu ürünler aynı zamanda yaz günü bayan için bir moda öğesi olabilir.

Ya da TV şovlarında çok sık görebiliriz.


Çiçeğin yapısını tasarımımıza göre yapıyoruz.

Bu yüksek kaliteli özel yapım güneş şemsiyesidir.

Aşağıdaki resimlerde depoda hazır stoklarımız bulunmaktadır, ayrıca bunun için taslağınızı da sunabilirsiniz.

Bu ürün için Adedi 1200pcs / color.


Multy renkler


Şemsiye malzemesi:

Ahşap sapı

Demir şaft

Demir kaburgalar.

Manuel açık

% 100 polyester ipek kumaş.
Şemsiye Hakkında

Bir şemsiye veya şemsiye, genellikle ahşap, metal veya plastik bir direğe monte edilmiş, ahşap veya metal kaburgalarla desteklenen katlanır bir kanopidir. Kişiyi yağmur veya güneş ışığına karşı korumak için tasarlanmıştır. Şemsiye terimi geleneksel olarak kendini yağmurdan korurken, güneş ışığından korurken kullanılan şemsiyeyle kullanılır, ancak terimler birbirinin yerine kullanılmaya devam eder. Genellikle fark, gölgelik için kullanılan malzemedir; bazı şemsiye su geçirmez değildir. Şemsiye kanopileri, kumaştan veya esnek plastikten yapılabilir. Ayrıca en-tout-cas ('her durumda' için Fransızca) olarak adlandırılan şemsiye ve şemsiye kombinasyonları da vardır.

Şemsiyeler ve güneş şemsiyeleri öncelikle kişisel kullanım için el tipi taşınabilir cihazlardır. Elde taşınabilen en büyük şemsiye golf şemsiyeleridir. Şemsiyeler iki kategoriye ayrılabilir: gölgelik destekli metal kutbun çekildiği ve şemsiyeyi bir el çantasına sığacak kadar küçük kılan tam katlanabilir şemsiyeler; ve destek direğinin geri çekilemediği ve sadece kanopinin çöktüğü katlanamayan şemsiyeler. Manuel olarak çalıştırılan şemsiyeler ve bir düğmeye basarak yaylanan yaylı otomatik şemsiyeler arasında başka bir ayrım yapılabilir.

Elde tutulan şemsiyeler, tahta veya plastik bir silindir veya eğilmiş bir "dolandırıcı" kulp (bastonun sapı gibi) bir tür sapa sahiptir. Şemsiyeler, indirimli mağazalarda satılan ucuz, mütevazı kalite modellerinden pahalı, kaliteli tasarımlı tasarımcı etiketli modellere kadar çeşitli fiyat ve kalite noktalarında mevcuttur. Birkaç kişi için güneşi engelleyebilen daha büyük güneş şemsiyeleri genellikle sabit veya yarı sabit cihazlar, veranda masaları veya diğer dış mekan mobilyaları ile birlikte veya güneşli bir plajda gölge noktaları olarak kullanılır. Modern şemsiyenin doğrudan öncülü olan katlanabilir / katlanır şemsiye, Çin menşeli. Bu Çin şemsiyeleri, günümüzde kullanımda olanlara benzer kayan kollarla birlikte, bükülebilir, geri çekilebilir ve uzatılabilir bağlantılar ile dahili olarak desteklendi. [5]

Şemsiye, bazen güneşlik denir . Bir şemsiye ayrıca bir brolly ( İngiltere argo ), parapluie ( on dokuzuncu yüzyıl, Fransız kökenli ), yağmur suyunu , gampa ( İngiliz, gayrı resmi, tarihli ) veya serseri ( Amerikan argo ) olarak da adlandırılabilir.
Hakkında SSS XIAMEN SUNSHINE BRELLA CO., LTD


1. örnek sağlıyor musunuz? Numune teslim süresi ne kadardır?

Evet, değerlendirme için örnek var, resmi sipariş fan resmi sipariş üzerine iade edilecektir. Mevcut numuneler 1-3 gün içinde teslim edilebilir.


2. Fabrikanız kaliteyi nasıl kontrol ediyor?

I. biz her malzeme onayından sıkı kalite kontrol sistemi var şemsiye bitirmek için.

II. Üretimden önce, satıcının onaylaması için üretim öncesi bir örnek yapılacaktır. Her adımda üretimde kesinlikle çevrimiçi QC incelemesi var.

III. Mallar sonunda kartonlara konulduktan sonra QC, malları rastgele kontrol eder.


3. Numune ve seri üretim için ne kadar zaman alacak?

Genellikle örnekleri bitirmek için 5-9 gün sürecek, karmaşık tasarım için daha uzun zaman alacaktır. Ve seri üretim için kurşun süresi, miktar ve tasarıma ilişkin yaklaşık numune onayından sonra 20-30 gün sürer. En hızlı geri dönüş zamanlarını sağlamaya kendimizi adadık ve tüm son tarihlerinizin yerine getirilmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.


4. Amazon'da satan başka bir şirketle çalışıyor musunuz?

Elbette, birçok Amazon müşterimiz var, bu çalışmanın çalışmasında çok deneyime sahibiz, yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz ve malları doğrudan belirlenen Amazon ambarına göndermenize yardımcı oluruz, gümrük işlemlerini halletmenize yardımcı olur, iş çok kolay ve rahat hale gelir.


Hot Tags: fotoğraf albümü decoloration şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like