Düğün Şemsiyesi Yaşamın Renklendirilmesi

Düğün Şemsiyesi Yaşamın Renklendirilmesi

Düğün şemsiyesi sadece düğün zamanlarında çıkan özel bir şemsiyedir. Düğün şemsiyesi, düğün yayınını oluşturur. Veya bazı TV şovlarında bile böyle bir ürünü her zaman orada görüyoruz. Kolay yapıya sahip ürünler, ancak gösterişe açıklık gösterecek kadar parlak, bu bir düğün partisi, bu bir düğün tiyatrosu, düğün şemsiyeleri köprünün ve mevcut arkadaşların hepsine neşe getiriyor.

Ürün ayrıntıları

Düğün şemsiye


Düğün şemsiyesi sadece düğün zamanlarında çıkan özel bir şemsiyedir.

Düğün şemsiyesi, düğün yayınını oluşturur.


Veya bazı TV şovlarında bile böyle bir ürünü her zaman orada görüyoruz.

Kolay yapıya sahip ürünler, ancak gösterişe açıklık gösterecek kadar parlak, bu bir düğün partisi, bu bir düğün tiyatrosu, düğün şemsiyeleri köprünün ve mevcut arkadaşların hepsine neşe getiriyor.


Bu ürünler için isteğe bağlı 3 renk vardır.


Kırmızı / Beyaz / Siyah


Şemsiye malzemesi:

Metal kaburga / fırçalı plastik tutamak

Otomatik veya manuel açık

Fırfırlı ipek örtü


Aşağıdaki gibi daha fazla detay:


Hakkında SSS XIAMEN SUNSHINE BRELLA CO., LTD


1. örnek sağlıyor musunuz? Numune teslim süresi ne kadardır?

Evet, değerlendirme için örnek var, resmi sipariş fan resmi sipariş üzerine iade edilecektir. Mevcut numuneler 1-3 gün içinde teslim edilebilir.


2. Fabrikanız kaliteyi nasıl kontrol ediyor?

I. biz her malzeme onayından sıkı kalite kontrol sistemi var şemsiye bitirmek için.

II. Üretimden önce, satıcının onaylaması için üretim öncesi bir örnek yapılacaktır. Her adımda üretimde kesinlikle çevrimiçi QC incelemesi var.

III. Mallar sonunda kartonlara konulduktan sonra QC, malları rastgele kontrol eder.


3. Numune ve seri üretim için ne kadar zaman alacak?

Genellikle örnekleri bitirmek için 5-9 gün sürecek, karmaşık tasarım için daha uzun zaman alacaktır. Ve seri üretim için kurşun süresi, miktar ve tasarıma ilişkin yaklaşık numune onayından sonra 20-30 gün sürer. En hızlı geri dönüş zamanlarını sağlamaya kendimizi adadık ve tüm son tarihlerinizin yerine getirilmesini sağlamak için çok çalışıyoruz.


4. Amazon'da satan başka bir şirketle çalışıyor musunuz?

Elbette, birçok Amazon müşterimiz var, bu çalışmanın çalışmasında çok deneyime sahibiz, yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz ve malları doğrudan belirlenen Amazon ambarına göndermenize yardımcı oluruz, gümrük işlemlerini halletmenize yardımcı olur, iş çok kolay ve rahat hale gelir.


Hot Tags: düğün şemsiyesi hayatın rengi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like