Çocuklar İçin Ördek Şekli Şemsiye Düz Renk Kompakt Boyut

Kolay kompakt boyut, taşınabilir. Karakter ördek şekli kolu. 190T Naylon / polyester kumaş, su geçirmez. Boyut: 19 Inch Kaburga: 8 Açık: Manuel Promosyon projesi için Açık Ekonomi bütçesi. Yüksek kaliteli yeniden doldurulabilir QC muayenesi.

Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Çocuklar için Ördek Şekli Şemsiye hafif ve küçük eller için çocuk boyutunda. Çocuk şemsiyesi, çocuklara eğlenceli, kolay tutuşlu tutamak, hızlı saklama için Velcro kayış ve küçük yüzleri korumak için kaburga uçlarında emniyet kapakları sunar. Bu ürünler 2-6 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır.


  • Ördek şemsiyesi biraz korkar ama çok fazla merak, yağmur veya parlama var. Küçük bir kız çocuğu veya bir ördek şemsiyesi olan oğlan çocuğu Uzay Şemsiye, büyüyen yaşamlarında eğlenceyi araştırıyor.

  • Bu şemsiye, hızlı saklama için Velcro kayışla birlikte gelir, küçük yüzleri korumak için kaburga uçlarında güvenlik kapakları olan kullanımı kolay bir eldir.

  • PREMIUM KALİTE - Bu Şemsiye çocukların yağmurlu gün açık hava maceralarını idare edecek kadar güçlüdür. Küçük eller için kolay tutulabilen yabancı tutacağıyla, su geçirmez naylonun açılır bir uzay gemisi vardır.

Factory Tour


Hot Tags: çocuklar için ördek şekli şemsiye düz renk kompakt boyut, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like