Dolap Kolu Kat Şemsiye

Tepeden başlayarak Sunshinebrella'da Siyah Teflon kaplı sünger gölgelik vardır. Teflon kaplama daha dayanıklı hale getirir ve yağmur kolayca akar. Açıldığında gölgelik 95 cm'lik bir açıklığa sahiptir. Ancak kapalı olduğunda, bu akıllı şemsiye yalnızca 35 cm uzunluğa kadar katlanır ve sadece 308 gr ağırlığındadır. Sunshinebrella, otomatik açılma sistemli ve cam elyaflı kaburgalara sahip 3 bölmeli bir çelik çerçeveye sahiptir ve bu sert çerezleri rüzgar geçirmez hale getirir. Şemsiyeyi bitirmek için siyah kauçuk bir tutamak kulp vardır ve kullanılmadığı zamanlarda düzenli tutmak için temiz bir eşleştirme manşonuyla birlikte gelir. Bu, tüm dünyada popüler olan şemsiye alanı için klasik bir öğe. Her süpermarkette, walmartta ve hatta homedepot'ta görebilirsiniz. Bu Vogue sahtekar sapı katlanır şemsiye kesinlikle tüm kutuları keneler. Akıllı ama son derece işlevsel. Neden çantanıza, evrak çantanıza ya da torpido gözünüze bir tane sokmayın? Ne zaman ihtiyacın olacağını asla bilemezsin? Aradığınız değil mi? VOGUE Designer Şemsiye serisinin kalanını inceleyin!

Ürün ayrıntıları

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Tepeden başlayarak Sunshinebrella'da Siyah Teflon kaplı sünger gölgelik vardır. Teflon kaplama daha dayanıklı hale getirir ve yağmur kolayca akar. Açıldığında gölgelik 95 cm'lik bir açıklığa sahiptir. Ancak kapalı olduğunda, bu akıllı şemsiye yalnızca 35 cm uzunluğa kadar katlanır ve sadece 308 gr ağırlığındadır. Sunshinebrella, otomatik açılma sistemli ve cam elyaflı kaburgalara sahip 3 bölmeli bir çelik çerçeveye sahiptir ve bu sert çerezleri rüzgar geçirmez hale getirir.

Şemsiyeyi bitirmek için siyah kauçuk bir tutamak kulp vardır ve kullanılmadığı zamanlarda düzenli tutmak için temiz bir eşleştirme manşonuyla birlikte gelir.

Bu, tüm dünyada popüler olan şemsiye alanı için klasik bir öğe.

Her süpermarkette, walmartta ve hatta homedepot'ta görebilirsiniz.


Bu Vogue sahtekar sapı katlanır şemsiye kesinlikle tüm kutuları keneler. Akıllı ama son derece işlevsel. Neden çantanıza, evrak çantanıza ya da torpido gözünüze bir tane sokmayın? Ne zaman ihtiyacın olacağını asla bilemezsin?


Aradığınız değil mi? VOGUE Designer Şemsiye serisinin kalanını inceleyin!


Hazır ürünler mevcut.

Kompakt seyahat şemsiyesi üçe katlanır

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Dolandırıcı kolu kat şemsiye

Boyut 46 inç.

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / kartonFabrika turu


Hot Tags: sahtekar kolu kat şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like