Kompakt seyahat 3 kat şemsiye

Su geçirmez için iyi kumaş kaliteli Nami teknoloji kumaş kullanılan, kolay Using。 sonra Makinası şemsiye önde gelen Teflon kumaş koruma su püskürtmek ve hızlı kuru belgili tanımlık endüstri ile kaplanır. Çerçeve 8 kaburga ile sigorta primi fiberglas ve yüksek kaliteli paslanmaz yapılır takviye edilmiş...

Ürün ayrıntıları

Su geçirmez için iyi kumaş kaliteli Nami teknoloji kumaş kullanılan, kolay Using。 sonra Makinası şemsiye önde gelen Teflon kumaş koruma su püskürtmek ve hızlı kuru belgili tanımlık endüstri ile kaplanır. Çerçeve yapıldığı sigorta primi fiberglas ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik 8 kaburga ile güçlendirilmiş. Her şemsiye gölgelik 210T mikro-dokuma kumaştan yapılmış.


Kauçuk işlemek ve hızlı otomatik açmak yakın DesignRubber başa hissediyorum yumuşak ve beylerin en iyi Choice.One ikinci bir yandan işlem uzun, otomatik olarak açıp anında gölgelik kat için düğmesine tekrar basın için kapalı bir kez sadece düğmeye bas. Otomatik kapat kullanışlı bir araç, bina ya da çadır içine hızlı bir giriş için. Yüksek kaliteli tasarım için son inşa ve en güçlü rüzgar dayanacak.


Güçlü yapısı ile Portable boyut. Güçlü kaburga ve mil de güçlü rüzgarda koyamaz. Merocker şemsiye stres altında hatta en zorlu Fırtınalı günlerde won't break. Sigorta primi fiberglas ve çelik bileşenlerinden yapılan otomatik olarak ayarlayarak bir flex çerçevesi ile mühendislik, gölgelik kendisi ters çevir ve geri onun orijinal şekline ne zaman ağır rüzgarlar toplantı sıçrama için tasarlanmıştır, bu bahar fiberglas kaburga ile temel. Diğer şemsiye sadece fırtına karşı olarak kır.


İnce kompakt kolay taşımak bile alışveriş çantası yazdım. Şimdi büyük şemsiye seçmek zorunda değilsin. Bu mükemmel şemsiye taşınabilirlik, koruma ve dayanıklılığı mükemmel combo olduğunu. İçinde senin evrak çantası, sırt çantası, ya da Bagaj tutmak. Şimdi yağmurlu veya rüzgarlı gün olduğunda kullanmak için kolaydır. Su geçirmez deri çanta ile geliyor, şemsiye görünüşünden çok high-end yapmak havalı!


Düz renk klasik tasarım. Klasik siyah yalnızca. A klasik ürünler özel olarak beyler için bu. İhtiyacın olursa biz diğer renkler bir kez sunabiliriz. İletişim bize tarafından sorular sorun sayfasında yapabilirsiniz.


Kesinlikle, bu % 100 kaliteli şemsiye var.

Bu ürün hakkında daha fazla teknik özellik bir kez Eğer alacağınız lütfen sorgunuz olsun!


Hazır ürünler mevcut.

Stil/adı

Malzeme

ÜRÜN BOYUTU

AMBALAJ

Kompakt seyahat 3 kat şemsiye.

Özel isteğinizi tarafından nazikçe soruşturma yaptı.

46 inç boyutu

1 ADET/PP ÇANTA, 10 AD / İÇ KUTUSU, 60PCS / KARTON


image009

Hot Tags: Kompakt seyahat 3 kat şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, hisse senedi, süper mini toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak

Sorgulama

You Might Also Like