Kompakt Seyahat 5 Katlı Mini Şemsiye

Bu bir cep şemsiyesi. ● Kompakt Seyahat Şemsiyesi: Portatif ve Seyahat Şemsiyesi: 5 Katlanır Yapı Ultra Kompakt ve hafif yapın. Sırt çantanıza, çantanıza veya çantanıza kolayca sığar. Hafif ve etrafta taşıyabilecek kadar küçük. ● Sunshine Şemsiye:% 95 UV Koruması, Bu ...

Ürün ayrıntıları

Bu bir cep şemsiyesi.

● Kompakt Seyahat Şemsiyesi: Portatif ve Seyahat Şemsiyesi: 5 Katlanır Yapı Ultra Kompakt ve hafif yapın. Sırt çantanıza, çantanıza veya çantanıza kolayca sığar. Hafif ve etrafta taşıyabilecek kadar küçük.

● Sunshine Şemsiye:% 95 UV Koruması, Bu şemsiye testte UV ışınlarından% 95'i koruyabilir. Bu,% 95 UV Korumalı hem yağmur hem de güneş için bir Şemsiye'dir.

● Mükemmel Hediye: Şemsiyeler Kapak ve Koruma anlamına gelir. Bu ürün Kadınlar, çocuklar ve öğrenciler, ebeveynler, arkadaşlar, iş arkadaşları, sevenler için iyi bir hediye olabilir.

● Süper Hafif: Bu Şemsiye Yalnızca 220 gsm, 7.8 OZ anlamına gelir. Taşıması kolay. Asla ya da hiç bulamayacaksın, sadece ihtiyacın olacak.

● İsteğe Bağlı Renk: Altı farklı Renk Seçeneği. Ancak iç kısım yalnızca Siyah olmalı, Siyah Kaplamalı UV Koruma Fonksiyonu içindir. Farklı renkler geliştiriyoruz.


Kesinlikle,% 100 kaliteli bir şemsiye.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Kompakt Seyahat 5 Katlı Mini Şemsiye

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyut 40 inç

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 60 adet / karton


image009

Hot Tags: kompakt seyahat 5 kat mini şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini,

Sorgulama

You Might Also Like