Mini kompakt seyahat kat şemsiye

Mini kompakt seyahat kat şemsiye

Boyut: küçük. Cebine koydu. Ağırlık: 7,8 OZ. kolay alışveriş çantana koy için Renk: dijital baskı kapak. (Daha fazla isteğe bağlı) Özel minimum sipariş adedi: 1200pcs

Ürün ayrıntıları

  • ULTRA hafif - taşınabilir - COMPACT: Bu kompakt şemsiye sadece 7,8 oz ağırlığında büyük bir 38 oluşturmak için açılır ama'ı "(not 34'') gölgelik. 5 mükemmel makyaj çantanda uygun katlanır constructure mini katlanabilir şemsiye kadar kısa (6,7 inç), evrak çantası, çanta veya çocuklar sırt çantası. Bu gerçekten seyahat şemsiye boyutudur.

  • MINI ŞEMSİYE YÜKSELTİN. 6-kaburga mini şemsiye yaptı İnceleme müşteri çok çürük olduğunu görebiliyordu. Yani, biz 8-kaburga küçük şemsiye üretti. Ve mini şemsiye mili bir daha kalın sağlam ve dayanıklı için yeterince güçlü olduğundan emin olmak için tasarlanmıştır rüzgar ve yağmur.

  • Güneş ve yağmur için şemsiye: Seyahat şemsiye cannopy UV Işınlarına dayanıklı malzeme tabakası yapılır. UV koruma şemsiyesi % 95 UV ışın engelleyebilir ve de güçlü güneş ışığından koruyor. Güneş ve yağmur altında tutun. Su geçirmez kaplama kompakt şemsiye hızlı bir şekilde Kuru yapar.

  • BÜYÜK bir IDEAL hediye: Mini boyutu ve ultra ışık, bu seyahat şemsiye istediğin yere alınması oldukça uygundur. Aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları, çocuklar, çocuklar ve kızlar için parlak renkler seçim yapabileceğiniz çeşitli mükemmel ideal bir hediye olarak bu seyahat şemsiye olun.

Ürün adıBoyutuAmbalajŞartlar
Mini kompakt seyahat kat şemsiye

20,5 inç kapak. Sadece 6.6 inç yakın zaman

.

1 adet/s bag.12pcs/inner box.60pcs/cartonSatış onayladıktan sonra 45 gün ve % 30 TT ödeme Kasası.


Factory Tour


Hot Tags: Mini kompakt seyahat kat şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, hisse senedi, süper mini toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak

Sorgulama

You Might Also Like