Kompakt Seyahat Otomatik Aç Kapatmak Şemsiye

Daha fazla renk isteğe bağlı! • YÜKSELTMEYE ÇIKARILAN KATLAMA TASARIMI: Daha Kısa ve Kolay Taşıma. Her yerde saklamak için uygun. Seyahat ve günlük kullanım için uygundur. • YÜKSEK END ŞEMSİYE: Sınıfının en iyisi yapı, şık ve sağlam, kaliteli, dayanıklı seyahat şemsiyesi, Piyasadaki yüksek uç şemsiyesi. • ...

Ürün ayrıntıları

Daha fazla renk isteğe bağlı!

• YÜKSELTMEYE ÇIKARILAN KATLAMA TASARIMI: Daha Kısa ve Kolay Taşıma. Her yerde saklamak için uygun. Seyahat ve günlük kullanım için uygundur.

• YÜKSEK END ŞEMSİYE: Sınıfının en iyisi yapı, şık ve sağlam, kaliteli, dayanıklı seyahat şemsiyesi, Piyasadaki yüksek uç şemsiyesi.

• YENİLİKÇİ GÜVENLİ KİLİTLEME MİLİ: Bu güvenlik şemsiyesinin kendiliğinden kilitlenen bir mili vardır. Kapatırken, eğer kayırsanız, çubuk hareket etmez. Sadece kolayca bir araya getirebilirsiniz. Emniyet kemeri gibi ve yolda her adımı kilitler. Kolu doğru konuma itmezseniz çoğu şemsiye geri tepecektir; Size veya başkalarına vurarak bir kazaya neden olabilir. güvenlik şemsiyesi kazaları etkili şekilde önler; isyan güvenlik sistemi, kapalı şemsiye daha güvenli ve daha kolay.

• YÜKSEK YAĞMURLA KARŞILAŞTIRICI: Canopy, 210T Pongee kumaştan yapılmıştır, bu da su geçirmezlik özelliğini artırır. Seyahat şemsiyesi, sizi su geçirmez teknolojiyle kaplanmış yüksek kaliteli bir kanopiyle yağmur suyu sağanağında korur. Su emmez ama bunun yerine boncuklanır ve zıplar, böylece diğer şemsiyelerle aldığınız sızıntıyı önler.

• BİR EL TARAFINDAN AÇIK / KAPALI OTOMATİK AÇMA / KAPAMA: Şemsiyeyi yalnızca tutamaçtaki düğmeye basarak açmak veya kapatmak çok uygundur. Sadece otomatik olarak açmak için düğmeye bir kez basın ve kapalı kanopiyi anında katlamak için tekrar basın. Bir beyefendi gibi yavaşça açılıp kapanacaktır. Arabanızdan yağmurda, özellikle yoğun yağışlarda, elleriniz doluysa bile, arabadan indiğinizde şemsiye açmak için bir saniye beklemeniz gerekmez.


Kesinlikle,% 100 kaliteli bir şemsiye.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Kompakt Seyahat Otomatik Aç Kapatmak Şemsiye

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyut 42 inç

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 60 adet / karton


image009

Hot Tags: kompakt seyahat otomatik aç yakın kat şemsiye, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like