Erkekler için Fonksiyonel Arabası Golf Şemsiye

Gezginci Golf şemsiyesi, bebek arabasıyla gezinirken kendinizi özgür hissetmenizi sağlar. Spesifikasyon şunları gösterir: ● 62 İNÇ BÜYÜK ŞEMSİYE: 62 inç büyüklüğündeki bir kanopi, tamamen siyah tasarımlı şık, konforlu EVA kavrama, sağlam çerçeveli, sizi güçlü rüzgarlardan koruyabilir. Bunun için yeterince büyük ...

Ürün ayrıntıları

Gezginci Golf şemsiyesi, bebek arabasıyla gezinirken kendinizi özgür hissetmenizi sağlar.

Şartname gösterir:

● 62 İNÇ BÜYÜK ŞEMSİYE: 62 inç büyüklüğündeki bir kanopi, tamamen siyah tasarımlı şık, konforlu EVA kavrama, sağlam çerçeveli, sizi güçlü rüzgârlardan koruyabilir. Açıldığında iki kişi için yeterince büyük.

● OTOMATİK AÇIK: Sadece düğmeye basın, sonra açın!

● YÜKSEK KALİTE MALZEMELERİ: Uçlar ve kaburgalar için yüksek kalitede fiberglas kullanıyoruz, güçlü ve esnektir, aynı zamanda yorgunluk vermezsiniz. Gölgelik ultra suya dayanıklı 190T ipek kumaş mikro dokuma kumaş kullanır.

● ÇİFT KANOPİ İNŞAATI: İkili kanopi tasarımı ve sertleştirilmiş çelik çerçeve, şemsiyenizin neredeyse rüzgar geçirmez olmasını sağlar. Dayanıklı yapı, rüzgârın geçebileceği bir hava deliği oluşturur ve şemsiyenin zorlu koşullarda taşınmasını çok daha kolaylaştırır.

Kesinlikle,% 100 kaliteli Golf Şemsiyesi.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Gezginci Golf Şemsiye

190T PONGE FABRİK KUMAŞI İLE KUMAŞ, 14 MM cam elyaf Şaft

750MMX8RIBS / 62 İnç

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton


image009

Hot Tags: Erkekler için fonksiyonel gezginci golf şemsiyesi, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like