Büyük Boy Çift Kanopi Otomatik Golf Şemsiye

Erkekler İçin Düz Renk Promosyon Golf Şemsiyesi tüm dünyada popüler. Beyler için bir hediye olmalı. Sadece bir yerde kaybetmediyseniz yıllarca size eşlik edebilir. Özellikleri gösteriyor: ● PROFESYONEL GOL ŞEMSİYE: SUNSHINE Golf Şemsiye, birçok golf sahası tarafından kullanılmaktadır ...

Ürün ayrıntıları

Erkekler İçin Düz Renk Promosyon Golf Şemsiyesi tüm dünyada popüler.

Beyler için bir hediye olmalı. Sadece bir yerde kaybetmediyseniz yıllarca size eşlik edebilir.


Şartname gösterir:

● PROFESYONEL GOLF ŞEMSİYE: SUNSHINE Golf Şemsiye, dayanıklılık ve etkinlik nedeniyle birçok golf profesyoneli tarafından kullanılmaktadır. Bu golf şemsiyesi, havalandırmalı bir çift kanopi, kauçuklaştırılmış konforlu tutma kolu ve otomatik açma mekanizması ile donatılmıştır.

● SU GEÇİRMEZ VE GÜNEŞ KUMAŞI KUMAŞ: Suya dayanıklı kanopi 190T ipek kumaş mikro dokuma kumaş kullanır. Bu ipek türevi malzeme, ultra suya dayanıklıdır ve SPF 50+ korumasıyla (güneş ışınlarının% 99,95'ini bloke eder) küf tutmaz. Bunun üzerine hafif ve kuruması çok hızlıdır.

● SIKIŞIK HAVA DURUMUYLA MÜCADELE: Bacalı çift kanopi tasarımı güç ve esneklik sağlar. Altındaki sağlam çerçeve rüzgârla bükülür, böylece şemsiye şeklini korur. Fiberglas çubuklar, göbek ve şaft elektrik iletmez, bu nedenle bu şemsiyeyi parkur boyunca fırtınalı havalarda güvenle kullanabilirsiniz.

● KONFORLU VE UYGUN TASARIM: PU kaplamalı ergonomik tutamak, konforu ve kavrama güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Otomatik açma mekanizması ile açması kolay, rahatınız için gecikme olmamasını sağlar. Açmak için sadece tutamağın üzerindeki düğmeye basın.


Kesinlikle,% 100 kaliteli Golf Şemsiyesi.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

Boy Çift Gölgelik Bacalı Rüzgar Geçirmez Su Geçirmez Otomatik Erkekler için Açık Sopa Golf Şemsiye

Özel soruşturma ile isteğiniz gibi yapılır.

Boyut 62 İnç.

1 adet / pp torba, 10 adet / iç kutu, 40 adet / karton


image001

image003

image005

image007

image009

Sorgulama