Samuray Kılıcı Katana Deadpool Şemsiye Yetişkinler

Yetişkin erkekler için Japon Samuray ve Ninja Kılıcı Katana Şemsiye. Bu yeni ve eşsiz kılıç şemsiyesi, Tokyo sokaklarından çıkıyor ve şimdi dünya çapında kullanıma sunuluyor. Sağlam, şık ve yastıklı kumaşa sarılmış bir tutamak, tutması rahat ve son derece pratiktir. Kılıç kılıfı gibi tasarlanmış taşıma çantası ile sırtınıza veya yanınıza takmak, hareket halindeyken kolaylaşmanızı sağlar. XIAMEN SUNSHINE Şemsiye Fujian, Çin konumunda bulunuyor. Kendi şemsiye fabrikamız ve üreticimiz var. Müşterilerimize zamanında çok sayıda özel şemsiye temin edebilir ve çeşitli ebatlarda, stil kumaşlarda ve golf şemsiyesi renginde, erkekler için şemsiye, kadın şemsiye, uzun düz şemsiye, katlanır şemsiye gibi çeşitli yüksek miktarlarda şemsiye sunabiliriz , seyahat şemsiyesi, güneş şemsiyesi, yağmur şemsiyesi, çocuk şemsiyesi, reklam şemsiyesi ve rekabetçi fiyat ve düşük MOQ ile daha yaratıcı şemsiye. Biz şemsiye ürünleri ve şemsiye standları, şemsiye ekran rafları gibi şemsiye parçaları hakkında nazik soruşturma almayı umuyoruz. Ekibimiz siparişlerinizde kapasitenizi ve makul talebinizi karşılama gücüne sahiptir.

Ürün ayrıntıları

Açıklama

Bir Samuray kılıcı kulpuyla, harika Samuray Şemsiyemizle yağmur için yalvaracaksınız! Bu büyük siyah şemsiye fevkalade erkekçe ve eşcinsel su birikintisinden su birikintisine atlarken onur ve gurur içinde taşıyabilir. Bu en kaliteli şemsiye, bir düğmeye basılarak açılır ve sesleri çıkarırken arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı ve kız arkadaşlarınızı etkilemek için idealdir. sesi.


Özellikler

Türü: Yetişkin Erkekler için Samuray Kılıcı Şemsiye / Deadpool Katana Şemsiye

Stil: Yaratıcı Kılıç Şemsiye

Golf Boyu Şemsiye

Japonya Anime Manga

Kumaş: polyester

Çerçeve: çelik

Kılıç kolu: poli plastik

Sırt askılı düşünceli kumaş örtü

Kolay basma düğmesi otomatik açma.

Tüm çelik kaburga yapısı şiddetli yağmur ve güçlü rüzgar dayanabilir

Boyut: 8K - 103cm çap 94 cm L; 16K - 106cm çap. 94 cm L; 24K - 115cm çap. 98 cm L

Geniş Alan - İki kişiye yetecek kadar açarken, 47 "den fazla yaylı

Japon samuray kılıcını taklit eden saplı yakışıklı şemsiye

Bir Samuray Kılıçlısı veya Ninja Savaşçısı'nı cosplay etmek için ideal
Daha fazla renk: kırmızı, mavi veya özel renklerHot Tags: samuray kılıcı katana deadpool şemsiye yetişkinler, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini

Sorgulama

You Might Also Like