BMW MotorSport için Long Stick Golf Şemsiyesi

Bu güçlü elyaf kaburga ve su geçirmez fonksiyon kumaşı olan yüksek kaliteli bir üründür. Tüm "BMW" logo baskısına sahip yüksek kaliteli aksesuarlar. 210T ipek kumaşlı su geçirmez fonksiyon kumaşı. Orijinal BMW parçaları, aracınızın geldiği orijinal donanım üreticisi (OEM) kısmıdır ...

Ürün ayrıntıları

Bu güçlü elyaf kaburga ve su geçirmez fonksiyon kumaşı olan yüksek kaliteli bir üründür. Tüm "BMW" logo baskısına sahip yüksek kaliteli aksesuarlar.

210T ipek kumaşlı su geçirmez fonksiyon kumaşı.

Orijinal BMW parçaları, aracınızla birlikte gelen orijinal ekipman üreticisi (OEM) kısmıdır. Orijinal bir OEM parçası seçtiğinizde, ürünün aracınızla birlikte çalışıp çalışmadığını tahmin etmek zorunda kalmadan ürünün ve markanın yüksek kalitesine ve etkinliğine güvenebilirsiniz. Yatırımınızın önemli olduğundan emin olun ve doğru parçaları seçmek zor olabilir.

Diğer tedarikçilerin ürünleri ile karşılaştırıldığında ürünlerimiz daha fazla ayrıntıya odaklanmaktadır. Kumaşta iyi dikiş ve yüksek kaliteli serigrafi ile.

Bu ürünler arabanızın bagajında kalabilir, arkadaşlarınız ve aileniz için hediye olabilir.

Müşterileriniz için bir promosyon hediyesi olabilir.

Kesinlikle,% 100 kaliteli Golf Şemsiyesi.

Nazik soruşturma olsun eğer bir kez bu ürün hakkında daha fazla özellik alabilirsiniz!


Hazır ürünler mevcut

Stil adı

Malzeme

Ürünün boyutu

PAKETLEME

BMW MotorSport için promosyon Golf şemsiyesi

210T PONGE KUMAŞ ELYAF CAM RİBS, Metal ŞAFTLI

580X8RIBS

1 adet / pp torba, 12 adet / iç kutu, 48 adet / karton


image009

Hot Tags: bmw motorsport, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, özelleştirilmiş, tırnak, stokta, süper mini için uzun sopa golf şemsiyesi

Sorgulama

You Might Also Like