Havayı hatırlatan bir golf şemsiyesi?

- May 13, 2019-


Golf oynamak için dışarı çıktığınızda böyle bir durumla karşılaşmış olmalısınız: yağmur yağıyordu, bir şemsiye getirmeyi unutuyordum; bir şemsiye taşırken yağmur yağmadı.


rain golf umbrella

Bir golf tutkununun meteoroloğu Rick Reichmuth'un buna katlanamaması çok muhtemel. Golf şemsiyesi zaman içinde hava durumunu tahmin edebiliyorsa, bunun ne kadar iyi olduğunu, kendisini icat etti.

Şemsiyesi arasındaki fark nedir? Rick Reichmuth tarafından icat edilen şemsiyeye “hava tahmini şemsiyesi” denir ve uygulamaya bağlanabilir. Hava anormal olduğunda, uygulama golfçü bir şemsiye getirmek için hatırlatacak. Eğer oyuncu şemsiyesini kaybederse veya şemsiyenin nereye koyacağını unutursa, uygulamanın konumu hatırlatması, oyuncunun şemsiyeyi bulmasına yardımcı olur.


golf umbrella weather app

Rick Reichmuth, hava durumu şemsiyesi üretmek için başka bir özgün niyeti vardır. Piyasada satılan golf şemsiyelerinden çok memnun kaldı. Dedi ki: “Her zaman kullanılabilecek güçlü bir şemsiye almak için her yeri aradım, ancak her seferinde uzun sürmüyor. İyi bir tane biliyorum. Şemsiye neye benzemeli, yani ben kendim yapabilirim Sonuç olarak, o gerçekten başardı.

Hava durumu şemsiyesi, katlanır ve uzun kulplu, zaten satışta. Rick şimdi şirketin CEO'su. Hava durumu şemsiyesi golf versiyonu kırılmayı ve geri dönüşü önlemek için yüksek kaliteli cam elyafı, Teflon kaplama ve 50+ UV koruma malzemesi ile donatılmıştır.


golf umbrella for man