Reklam golf şemsiyesi - Kurumsal tanıtım geliştirmek için Özel Baskı Şemsiye

- Jun 02, 2019-


cocacola advertising golf umbrella


Özelleştirilmiş hediyeler, kurumsal marka kalitesinin ve kültürünün iyileştirilmesidir ve aynı zamanda marka kültürü sistemi oluşturma sürecinde daha zengin ve daha güvenilirdir. Tüketiciler için, herhangi bir ürünü kişiselleştirmek, zenginlik göstermemek, statü sembolü olmamak çok zevkli bir yaşam deneyimidir. Bu dünyada herkesin kendi moda kodları vardır ve standart ve büyük ölçekli ürünler hiçbir zaman kendilerini mükemmel şekilde gerçekleştiremezler. “Özelleştirme” trendi ortaya çıktı. Aynısı şemsiyelerin baskısı için de geçerlidir. Özel olarak basılmış bir şemsiye hem güzel hem de şıktır ve halk arasında popülerdir. Şemsiye basmak aynı zamanda reklam, mobil ilan tahtası olan bir hediyedir.

Kişiselleştirilmiş kişiselleştirme, kullanıcının ürüne müdahale ettiği üretim sürecidir. Belirtilen desen ve metin belirtilen ürüne yazdırılır ve kullanıcı güçlü kişisel özelliklere sahip özelleştirilmiş bir ürün elde eder. Şemsiye baskı, kişiselleştirilmiş bir kişiselleştirme türüdür. Özelleştirilmiş şemsiyeler ve diğer malzemeler, şirket kültürünü miras alan, şirket imajını artıran, şirket imajını gösteren ve şirket marka değerini artıran özel baskılı toptan satışlardır.

Şemsiyelerin işlenmesi sırasında seçilen şemsiye baskı malzemeleri temel olarak polyester, naylon ve muhtemelen polipropilendir. Hepsi kimyasal elyaf kumaşlar. Yüksek dereceli kompozit malzemeler, bir tür ileri teknoloji sentetik özel malzemelerdir. Kumaş üzerine bir şey basılırsa, çıkarılması kolay olmayacak ve baskının amacı reklam vermektir, şirket çıkarması kolay olan boyayı seçmeyecektir. Boyalar lifleri ve diğer malzemeleri lekeleyen maddelerdir, boyalar doğal ve sentetik tipe ayrılır. Boya, bir elyafa belirli bir rengi yapıştırabilen ve kolayca soyulmayan veya renklendirilmeyen bir maddedir. Boyalar genellikle suda çözülür ve bazı boyarmadde boyanın liflere yapışmasını sağlamak için bir mordan gerektirir.

Emtia teşviki alışılmamış olmalı ve tüketiciler kişiselleştirilmiş tüketim kavramlarının peşinde koşmaya doğru gelişmelidir. Özellikle genç kuşak için kişiselleştirilmiş tüketim kavramı, onların benzersiz bakış açısı ve performanslarıdır. Sade ve grafik tasarım, çeşitli malların okyanusa batırılacak. Bu nedenle, tasarımcılar için, daha fazla grafik ifadesi yöntemine, daha eşsiz yaratıcı düşünme yöntemlerine ve performans açılarına, ayrıca daha çağdaş ve ileriye dönük fikirlere hakim olmak, reklamcılık şemsiye tasarımında grafik dilinin kişiliğinin ve başarısının anahtarıdır. .

Basit şekil, çevre dostu ve konforlu moda malzemeleri temelinde, şemsiye, yenilikçi tasarım sayesinde daha fazla işlevle donatılmıştır.