Reklam şemsiye özel sağduyu okumak gerekir

- Dec 06, 2018-

Reklam amaçlı promosyonlar, ticari tanıtım hediyeleri ve reklam amaçlı hediyeler, genellikle çeşitli ticari faaliyetlerde kullanılır. Reklam şemsiyeleri, uzun reklam süresi, düşük reklam maliyeti ve geniş bir kitle gibi birçok avantaja sahiptir. Genel reklam şemsiyesi, büyük bir güneş reklam şemsiyesi ve küçük reklam şemsiyesinin özelleştirilmesini açıklayan küçük bir reklam şemsiyesidir. Genellikle yağmur yağarken kullandığımız katlanır veya düz reklam şemsiye türüdür. Reklam şemsiyesi kabaca iki türe ayrılır: düz çubuk ve katlanır. Katlanır reklam şemsiyesi iki katlı reklam şemsiyesine ve üç katlı reklamcılığa sahiptir. Şemsiye, bu fiyat çok farklı değil, reklam şemsiyesinin temel amacı iş kalitesine bakmak, reklam şemsiyesi fiyatı da birkaç yuan dan onlarca dolara kadar. Reklam şemsiyesinin kalitesi ile ilgili olarak, Hengxin Okyanus Şemsiyesine başvurabilirsiniz. Reklam şemsiyesi türünde, burada belirtilen reklam şemsiyesinde kullanılan şemsiye kumaşına dikkat etmek de önemlidir. Reklam şemsiyesinin şemsiye kumaşı genel bir şemsiye kumaşa sahiptir ve ayrıca gümüş tutkalı bir şemsiye kumaşı vardır. Gümüş tutkallı şemsiye bezi kullanılabilir. Anti-UV reklam şemsiyesine göre, fiyat gümüş tutkalsız reklam şemsiyesinden biraz daha pahalı olacak.


Reklam şemsiye baskısı hakkında konuşalım. Reklam şemsiyesindeki metin deseni ve logosu, özel olarak çok karmaşık bir desen görüntülemeniz gerekiyorsa, genel olarak serigrafi, termal transfer vb. Kullanarak birkaç yazdırma yöntemi vardır. Serigraf reklam şemsiye rengi genellikle çok fazla değildir. reklam şemsiyesi, termal transfer kullanımı, termal transfer baskı reklam şemsiye fiyatı, serigrafi reklam şemsiyesinden biraz daha yüksektir, çünkü termal transfer maliyeti nispeten yüksek olduğundan, özel reklam şemsiyesinde plaka yapımını da içerecektir. ücretin sürümü Çok pahalı olmayacak, bir veya iki yüz var ve dört ya da beş yüz var. Özelleştirilmiş reklam şemsiyesi sayısının nispeten büyük olması durumunda, reklam şemsiyesi baskısının baskı maliyeti önlenebilir. Genel büyük reklam şemsiyesi, birkaç kişiyi kişiselleştirerek yapılabilir. Ancak, sürüm ücreti daha pahalı olacak ve normal reklam şemsiye üretimi en az 500-1000 (reklam basmayan şemsiye hariç) gerektirir.


Reklam şemsiye markasına gelince, en eski marka cennet şemsiyesi olmak zorunda, ancak fiyatı da daha pahalı. Günümüzde, birçok reklam şemsiyesi markası var ve fiyatı düşük. Bazı reklam şemsiyelerinin kalitesi de çok iyidir. Reklam şemsiyesini özelleştirirken, reklam şemsiyesinin ve hizmetin kalitesine dikkat etmeliyiz.