Yaratıcı şemsiye - Hava şemsiyesi ...

- May 19, 2019-


Herkesin geleneksel bilincinde, rüzgâra ve yağmura dayanmak için kullanılan şemsiyeler daha geleneksel şekillerdir ve genellikle şemsiyelerdeki gölgelik, şemsiye kaburgaları ve şemsiyelerden oluşur. Ancak, BT döneminde bu fikir değiştirilmelidir. Şemsiye üreticileri, size geleneksel tasarımın altını çizen tekil bir şemsiye tanıtan bir tasarımcı olduğunu, şemsiye içermeyen bir tasarımla bile benzersiz olduklarını söylüyorlar.

Bu şemsiyenin şekli farklıdır ve normal şemsiyenin şemsiyesi yüzeyi yoktur. Sadece bir tanıtıcı var, nasıl çalışıyor? Dahili motor ve anahtar kontrol cihazına sahiptir. Saptaki düğmeyi kontrol ederek şemsiye, tabandan hava çeken, yukarıdan hızlanan ve çıkan, kullanıcının başının üstünde bir gaz perdesi oluşturan uzun bir saç kurutma makinesi şeridi gibidir. Hava perdesi, yağmur damlalarını uçurmak ve yağmuru önlemek için gölgelik görevi görebilir.

Basit bir işlemle, kullanıcı bu alternatif şemsiyenin altında kaç kişinin yan yana yürüdüğüne bağlı olarak hava perdesinin boyutunu ve hava perdesinin ne kadar ayarlandığını da kontrol edebilir. Gelecekte yağmurlu bir günde, sokakta "sihirli değnek" tutan ve bir grup insanı yağmurda taşıyan birini görürseniz, yaygara yapmak zorunda kalmazsınız, bu sadece bizim günlük bir sahne. bilişim dünyasında hayat.

Şemsiye üreticileri bu "hava şemsiyesinin" ağırlık olarak daha hafif ve taşıması kolay olduğunu söylüyorlar. Aynı zamanda kendini sürdürme ve çevre koruma avantajlarına sahiptir. Aynı zamanda, "hava şemsiyesi" nin benzersiz işlevi, yağmurlu günlerde binicilere iyi haberler getiriyor.