Şemsiyeni bronzlaşma olmayacak emin misin?

- May 11, 2019-


Yağmurlu günlerde, insanlar onların şemsiye almak için kullanılır, ziyanı yok ne şemsiye yağmur tutabilirsiniz. Ama hala bir şemsiye, alırsan güneşte, güneş engellemek için olup olmadığını belirlemek zordur. Özellikle bazı bayanlar için neden şemsiye güneş her gün engellemek için kullanıyorlar, ve cilt hala beyaz değil haberleri bile yok. Sözde anti-UV şemsiye piyasada gerçekten UV dayanıklı? Burada sadece güneş koruma şemsiyesi hakkında konuşmak.

 

Güneşten korumak için orada iki önemli göstergeleri, şemsiye ışık geçirgenliği biridir ve diğer şemsiye UV dirençtir. Birçok kişi daha opak şemsiye, daha fazla güneş koruyucu olduğunu düşünüyorum. Işık geçirgenliği UV direnci ile ilgisi yok aslında, ciddi bir yanlış olmasıdır. Bu da neden pek çok insan her gün karanlık şemsiye tutun, ve cilt hala çok karanlık olduğunu.

 

Geçirgenliği, sade bir şekilde koymak, ne kadar parlama şemsiyenin altına bloke edilebilir. Yüksek ışık geçirgenliği, daha göze batan güneşin; alt ışık geçirgenliği, soğutucu duygu olacak. Genel olarak, koyu ışık, düşük ışık geçirgenliği ve çakmağı daha yüksek geçirgenliği renk.

 

Anti-ultraviyole yeteneği esas olarak kumaş ve şemsiye sanatı ile ilgili. Gümüş kaplama bir TC pamuk biraz daha kötü, en iyi güneş koruyucu etkisi yoktur ve diğer hemen hemen hiçbir etkisi yoktur. TC pamuk su geçirmez ve kirli olmak kolay değil. Yalnızca bir çok katmanlı şemsiye kumaş kullanılabilir. Gümüş kaplama kumaş yüzeyi gümüş kumaş türüdür. Kaplamalar, daha iyi etkisi, ama en büyük dezavantajı sayısıdır bu olacak daha fazla kaldırma boya. Genel olarak, güçlü UV direnci ile malzeme kullanımı, su geçirmez veya kirli, bazı kusurları olup veya kaldırma boya.

 

Her durumda, için o kim love Güzellik, tüm kusurları olmayan bir sorun. Ne gerçekten "güneş gölge" olabilir gereklidir.

 

Nasıl bir gerçek tente şemsiye var mı? Sadece sadece üç adım söylüyorlar.

 

İlk olarak, TC pamuk ya da gümüş teyp ise malzeme, arayın, doğrudan atlamak.

 

İkinci olarak, gümüş kaplama bir çok katmanlı ise TC pamuk çok katmanlı, değilse de süreci, bak, doğrudan atlamak.

 

Üçüncü olarak, geri kalan fazla bir şey olmayacak ve en sevdiğiniz renk ile kombine sonra ışık geçirgenliği hissediyorum.

 

Ne anlaşılması gerekir dayanıklılık düşünün etmektir lütfen telefonu TC pamuk; En iyi güneş koruyucu etkisi çekme gümüş kaplama düşünün. Yağmur altında bir güneş koruyucu şemsiye almak değil kullanmak için en doğru yoldur. Tabii ki, diğer şemsiye de güneş koruyucu olabilir ama etkisi aynı seviyede değildir.

 

Şemsiye ile ilgili olarak, sadece yağmur geçirmez ve güneş koruyucu işlevi kumaş göreve bağlıdır ve dayanıklı ve sağlam bağlıdır nasıl parantez lehimli söylüyorlar.