Otomatik şemsiye tamir yöntemi

- Dec 07, 2018-

Şemsiye toptancı pazarındaki şemsiyeler, özellikle şemsiyeler, reklam şemsiyeleri, reklam şemsiyeleri, vb., Pratiklik arayışı ve moda peşinde koşuyor ve insanların, özellikle kadınların süslemesi haline geliyor. Tabii ki, parçalamak kolaydır. Küçük bir problem, onu atmak üzücü. Şemsiyenizi düzeltmenin birkaç yolu.


1. Şemsiye ve çubuk ayrılmıştır. Şemsiye otomatik olarak açıldığında, yayın pimi yayın yay kuvveti nedeniyle kopar ve şemsiye ile çubuk ayrılır.


Onarım yöntemi:

1 T şeklindeki pimi değiştirin, orijinal pime basın ve düz bir demir kürekle değiştirin. Pimi yüklerken, ilk önce üst şemsiye çubuğunun yönünü hizalayın, pimi iki kolun yuvarlak deliğine yerleştirin, iç kolu geçmesi için şemsiye çubuğunu itin ve ardından iç kolu geri takın. Şemsiyeyi giy, basına bas, şemsiye bölümler halinde açılabilir ve otomatik olarak engellenir. Birkaç kez tekrarlanır ve artık ayrılmaz, tamir edilir.


2 Bir milimetre çapında bir tel kullanın, orijinaline bakın, katlayın ve T-şekilli bir pime bükün veya ikame edin. Sıkıştırılacak köşelere dikkat edin, pimin tamamı 1 kelime oluğunu geçemez, aksi takdirde şemsiyenin açılması sırasında direnç olacaktır. Yerel mala küçük malayı seviyesine çıkararak montaj yöntemi yukarıdakiyle aynıdır.


2. Pimi ve şemsiyeyi raydan kaydırmak için pimin yuvarlak deliğini sabitleyin. Böyle bir arıza durumunda, T-pin genellikle sağlam ve hala mevcuttur. Onarım yöntemi: Yuvarlak deliğin deliğine, ince bir bakır parça ekleyin, kalay ile sıkıca lehimleyin, ardından oluğu onarmak için bir delme aleti kullanın, T biçimli pimi yuvarlak deliğe yerleştirin ve tekrar yerleştirin ve deneyin. birkaç kez hatasız, yani onu onarın.


3. Yiv kaymasını asın. Otomatik şalter kontrolünün kancası, şemsiye kapandıktan sonra sabitlenemez ve şemsiye genellikle otomatik olarak açılır. Onarım yöntemi: Kancanın ortasında, bir boşluk açmak için bir bıçak kullanın. Şemsiye kapalı olduğunda görülebilir. Şemsiye açıldığında otomatik olarak açılabilir. Boşluk küçük ve büyüktür ve uygun olana kadar yan test edilir.