Golf Şemsiyesi hakkında sağduyu

- May 14, 2019-


Golf şemsiyesi bize üstün, zarif ve cömert hissi veriyor. Golf şemsiyesi sık sık görülebilir, kullanımı güneş ve yağmurla sınırlı değildir ve golf şemsiyesi reklam için bir araç olarak kullanılır. En üst düzey, zarif ve cömert golf şemsiyesi sadece reklam efektini mükemmelleştirmekle kalmaz aynı zamanda ürün kalitesini de iyileştirir. Golf şemsiyeleri kullanımı golf aktiviteleriyle sınırlı değildir. Konukları almak için birçok büyük otel tarafından kullanılan şemsiyeleri, yarış etkinliklerinde kullanılan şemsiyeleri ve birçok açık hava etkinliğinde kullanılan şemsiyeleri görebiliriz.

Golf şemsiyesinin yapısı, normal şemsiyenin yapısı ile aynıdır. Genel olarak üç bölüme ayrılmıştır: şemsiye başlığı, şemsiye standı ve şemsiye gölgelik.

1. Golf şemsiye kafa / üst: şemsiye kafa uzunluğu yaklaşık 15 ~ 20cm'dir. Şemsiye başlığı için, özellikle sünger, lastik boya, silika jel, ahşap vb. Çeşitli malzemeler mevcuttur. Şemsiye başlığı da özelleştirilebilir.

Sünger şemsiye başlığı: Sünger şemsiye başlığı çoğunlukla kullanılır, temel avantajı iyi hissetmesi ve kaymamasıdır. Bununla birlikte, dezavantajı, ıslanmadan sonra kuruma süresinin uzun olması ve zamanla kurutulmaması durumunda küflenmesidir.

Kauçuk boya şemsiye başlığı: Kauçuk boyaların en büyük avantajı ıslak ve kuru sünger malzemelerinin eksikliğini telafi etmektir. Şemsiye başlığı serttir ve yüzey pürüzsüzdür ve kullanıldığında biraz kaygan hisseder.

Silikon Şemsiye Başlığı: Silikon şemsiye başlığı, sünger şemsiye başlığının ve lastik boyaların birleşimidir. Silikon şemsiye kafası bir sünger gibi hissediyor ve lastik boya gibi elastik. Suyu emmez. El kaymasının dokusunun üstesinden gelmek için yüzey hafif mattır.

Ahşap şemsiye kafası: el dokunuşu çok iyidir, sertlik orta derecededir, el kayması ve kaba bir his yoktur, görünüşü çok hassastır ve ayrıca tarihi bir kültür vardır.

2. Golf şemsiyesi standı: Şemsiye çerçevesi çoğunlukla iyi tokluğa sahip tüm fiber kompozit malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme golf şemsiyesinin rüzgar geçirmez performansını çok iyi hale getirir ve kırılması kolay değildir. Golf şemsiyesinin büyüklüğü esas olarak 25 inç ile 32 inç arasındadır. Sıradan düz şemsiyeler ve katlanır şemsiyelerle karşılaştırıldığında, golf şemsiyesinin ağırlığı nispeten ağırdır. Bu nedenle, golf şemsiyesi hafif ve sert bir orta çubuğa, ultra hafif bir alüminyum alaşımlı dirseğe ve cam elyafından rüzgar geçirmez çubuklara sahip olacaktır. Golf şemsiyesi, rüzgara maruz kalan geniş bir alan olduğundan ve kırılması daha olası olduğundan, golf şemsiyesi, rüzgar geçirmez fonksiyona göreceli olarak önem vermektedir ve rüzgar geçirmez iskelet genellikle benimsenmiştir. Şu anda, piyasadaki daha iyi golf şemsiyeleri, çift katmanlı golf şemsiyeleri olarak adlandırılan çift katmanlı şemsiyelerden yapılmıştır.

3. Golf şemsiye gölgelik kumaş: golf şemsiyesi şemsiye gölgelik yüzeyi genellikle yüksek kaliteli zarif kumaş 190 gümüş kaplama, 190PG naylon kumaş, 190T ipek kumaş bez 190T polyester gümüş kaplama, PG gümüş kaplama, 190 gümüş kaplama, vb. Esas olarak UV koruması, yüksek yoğunluklu su yalıtımı ve hızlı yüzey suyu ile karakterizedir. Şemsiye gölgelik yüzeyi, bir reklam şemsiyesinin en önemli parçasıdır ve aynı zamanda herkesin dikkatinin odağını oluşturur. Bir reklam aracı olarak bir golf şemsiyesi seçerken, şemsiye yüzeyinin seçimi doğrudan reklamın kalitesini etkiler. İlk olarak, şemsiye yüzeyinin renginin seçimi, LOGO şirketi veya olayın teması ile ve ardından şemsiye bezinin kalitesi ile eşleştirilmelidir. Şemsiye dokusunun kalitesi çevresel özelliklere göre seçilmelidir.