Farklı şemsiye baskı yöntemleri ve maliyeti

- May 13, 2019-


İnsanlar kişilikleri için rekabet ederken, şemsiyeler yıl boyu devam eden bir ürün olarak kullanılır. Şemsiye üzerindeki kişilik şekli, iyi bir kişilik örneği olabilir. Genel olarak kişilik, insanların elindeki şemsiye ile tahmin edilebilir. Bugün farklı şemsiye baskı yöntemleri hakkında konuşalım.

En sık kullanılan şemsiye baskı yöntemleri arasında serigrafi baskı, ofset baskı, dijital termal transfer ve elbette çeşitli baskı yöntemlerinin kendi avantajları vardır.

Serigrafi şemsiyeler nispeten ucuz, ancak renk üzerinde bazı kısıtlamalar var. Çok fazla renk varsa ve degrade renk efektleri varsa, bu mümkün olmayabilir.

Ofset baskı, serigraf baskıya göre bazı avantajlara sahiptir, ancak kumaşın yüzey tabakası bir yapışkan tabakasına sahiptir. Birbirine yapışacak ve bir kez daha renk şaşırtıcı olabilir ve ofset modelini açma maliyeti de daha yüksektir.

Dijital termal transferin avantajı, renk, yüksek renk üretimi ve küçük seri baskının sınırsız olmasıdır, ancak dezavantaj, maliyetin serigraf baskıdan çok daha yüksek olmasıdır. Şu anda, en gelişmiş baskı teknolojisi dijital termal transfer baskıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, dijital baskı, kesinlikle dijital ekipmanın müdahalesidir. Kişiselleştirilmiş desen baskısını tamamlamak için bilgisayar ve yazıcı arasındaki yakın işbirliği nedeniyle. Bu nedenle, bu adın kökeni.

Birçok müşteri, dijital termal transfer şemsiye maliyetinin yüksek olduğunu düşünüyor, ancak size bir hesap vereceğim ve herkesin önceki kavramı değiştirebileceğini düşünüyorum. Bir şemsiye fabrikası 100 şemsiye sipariş alırsa, desen yeterince karmaşıksa, dijital termal transfer ile basılmalıdır. Şu anda, sadece iki seçenek var: açık model baskı ve dijital baskı. Modeli açarsanız, renk çok gürültülü ise, dört renkte yazdırmanız gerekir, bir renk en az USD240 ve dört renk USD960 (bu, modelin boyutuna da bağlıdır), baskı ücreti sayılmaz. Dijital baskıya bakalım, 100 metrekarelik bir kare, 100 metrelik bir şemsiye ise, baskı alanına göre, bir kare ya da öylesine, her bir şemsiye USD 4,00 ve açık modelin kullanımına göre, onun model ücreti Yasaktır. Pek çok arkadaş dijital baskının pahalı olduğunu söylüyor. Sadece birkaç kilometre boyunca bastığınız kumaşa kıyasla pahalı olduğunu söyleyebilirim, ancak gerçekten birkaç kilometreniz varsa, diğer ekonomik baskı yöntemlerini seçmenizi öneririz.