Yakışıklı erkeklerin hepsi uzun saplı şemsiye kullanıyor mu?

- May 11, 2019-


long handle umbrella for men


1. Düz erkekler sadece şemsiye kullanmalı: uzun saplı şemsiye

Bir saat gibi, bir şemsiyenin aksesuar olarak önemi pratik kullanımını aştı. Sağlam ve uzun ömürlü su yalıtımına ek olarak, iyi bir şemsiye ayrıca üstün materyaller, zarif detaylar ve benzersiz el yapımı ürünler gerektirir.

Hiç kimse yüksek dereceli bir aksesuar olarak kullanılabilecek bir katlanır şemsiye değildir. Katlanabilir şemsiye, saklama kolaylığı için şemsiyenin katkısını yitirir, bu nedenle, şemsiyeci katlanır şemsiyeyi yapmak için yüksek dereceli malzemeler seçmez.


classic long handle umbrella for men

İyi yapılmış uzun kulplu şemsiye, geçmişte Avrupa soylularınca kullanılan bastonun gelişimidir.

Yağmur yağmasa bile, uzun saplı bir şemsiye ile dışarı çıkmam gerekiyor. Bu şövalye ruhunun bir devamıdır. Geçmişte kılıcı aldılar ve şimdi uzun saplı bir şemsiyemiz var.


long handle umbrella for man

Uzun sap şemsiye her zaman uzun bir şemsiye ve otomatik kurutma işleviyle Rolls-Royce kapı gibi asaletin bir sembolü olmuştur. Bu şemsiye pahalı değil, 15.000 USD.


long stick umbrella men

“Toplamda 6 kereden fazla açamazsınız, ancak yılda 6 aydan daha fazla bir süre için hala sahip olacaksınız.” Uzun sap şemsiyesi, giysiler için düşünülmemesi gereken tek şey. Beyefendinin tek eşyası.

Uzun saplı şemsiye, beyler için olmazsa olmaz olabilir, çünkü güvenlik hissi taşır. Uzun saplı bir şemsiye ile dışarı çıkmak sadece imajınızı iyi tutmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarına güvenilir bir insan olduğunuzu söyler. En azından kızı eve gönderebilirsin.

2. Bir uzman gibi bir şemsiye seçin

Uzun saplı bir şemsiyenin derecesini belirleyen şemsiye gövdesidir. Uzun saplı bir şemsiyenin değeri doğrudan şemsiyenin malzemesiyle ve onu yapma yöntemiyle ilgilidir.


long handle umbrella

Üç şemsiye sopa malzemeleri


Uzun saplı şemsiye, farklı malzemeler ve üretim yöntemleri nedeniyle üç kategoriye ayrılır: Tube, Stick ve Solid.


tube frame long handle umbrella for men

Boru: Çelik boru. Evet, bu çelik bir boru. Şemsiye gövdesi metal malzemeden yapılmıştır ve çeşitli malzemelerin bir sapıyla kullanılabilir. Fiyatı en ucuz, çünkü yapımı kolaydır. Bu şemsiyenin uzun saplı şemsiyesini seçmeye yeni başlayan arkadaşa tavsiye ederim.


sticks umbrella for men

Sopa: şemsiye gövdesine yapıştırma. Şemsiye tutamağı ve bu tip şemsiyenin şemsiyesi direği, ayrı ahşap veya bambu malzemeden yapılmış ve daha sonra bir şemsiye gövdesi içine eklenmiştir. Yüksek dereceli malzemeden dolayı çubuk olarak kullanılabilir. Bir şemsiye lüks bir ürün olarak sayılabilir mi, şemsiye Stick için minimum şarttır.


solids long handle umbrella

Katı: Tek parça. Şemsiye yapmanın en güçlü yöntemi budur. Şemsiye gövdesi, bütün tahta veya bambudan yapılmıştır. Sap ve şemsiye direği entegre edilmiştir. Kendiniz için çok yüksek bir talebiniz varsa, Katı'yı seçin.

Yukarıdaki üç şemsiyenin fiyatı düşükten yükseğe çıkar, ancak çok fazla endişelenmenize gerek yok, sadece gözünüze çarpanı seçin ve başlangıç çizgisinde uzun bir kulpla kazanın.

Şemsiye çubuğunun malzemesi hakkında konuştuktan sonra, söyleyeceğim seviyeye göre uzun kulplu bir şemsiye olan gölgeliklerin, şemsiye malzemesinin en üstteki çift su geçirmez kumaş olduğunu, arkadaşların çok fazla şey bilmelerine gerek olmadığını söylemek istiyorum. ancak şemsiye yüzeyi Renk SİYAH seçmelidir.

Sevgili dostlar, sadece hatırlayın: düz erkekler şemsiye kullanır, sadece siyah, bu renkli bir siyah.

long stick umbrella black for men