Açık Şemsiye Şemsiye reklam rolünü nasıl oynar?

- May 31, 2019-


patio umbrella with advertising

Şemsiye (Güneş şemsiyesi), doğrudan güneş ışığını engellemek ve yağmuru engellemek için kullanılan şemsiyelerdir. Açık hava reklam şemsiye şemsiye ana rolü:

1. Bölge ve tüketicilerin güçlü seçimi. Bir yandan, dış mekan reklam şemsiyeleri, alanın özelliklerine göre reklam formları seçebilir. Örneğin, ticari caddelerde meydanlar, parklar, araçlar, farklı reklam şemsiye ifadeleri seçilebilir ve açık hava reklam güneş şemsiyeleri de zihinsel özelliklere, geleneklere ve alışkanlıklara dayalı olabilir; Öte yandan, dış mekan reklam şemsiyeleri, bu alanda düzenli olan sabit tüketiciler için tekrar tekrar tanıtım yapabilir ve imajlarını şiddetli hale getirebilir.

2. Açık hava reklam şemsiye, seyahat halindeyken veya kamuoyunda yolda olan tüketicileri daha iyi kullanabiliyor, şu anda bazı iyi planlanmış reklam şemsiyeleri, daha yüksek dikkat oranına yol açan çok derin bir görüntü bırakabiliyor. Reklam şemsiyesi işini yapmak daha kolaydır.

3. Dış reklam şemsiyesi, acele tüketiciler, reklam şemsiyelerinin rastgele parıltısı nedeniyle ve tekrarlanan yinelemelerle belli bir görüntü bıraksalar bile, bazı ürünlerin zihninde daha derin bir görüntüye sahip olsalar bile, belli bir zulüm niteliğindedir.

4. Açık şemsiye şemsiye reklam performans formları renklidir. Özellikle 63 inç reklam şemsiyesi, dış reklam güneş şemsiyesi yapan termal transfer baskı reklam şemsiyeleri, kendine has özelliklere sahiptir. Ve bu açık hava reklam şemsiye şemsiyeleri de şehri güzelleştirme işlevine sahiptir. Bu reklamlar şehre kusursuz bir şekilde uyum sağlar, genellikle tüketicilerin şemsiye üzerindeki reklamları doğal olarak hatırlamasını sağlar.

5. Açık hava reklam güneş şemsiyesi içeriği basittir, diğer içerik ve rekabet reklamlarının parazitini önleyebilir ve açık hava reklam şemsiye maliyeti TV ve gazetenin fiyatından daha düşüktür.