İyi bir UV Korumalı Güneş Şemsiyesi'nin kalitesi nasıl kontrol edilir?

- May 21, 2019-


sun umbrella uv protection


Birçok kadın çantasındaki en önemli eşyalardan biri güzel bir güneş şemsiyesidir. Küresel sıcaklığın hızla yükselmesiyle, gerçek bir güneşlik ve UV korumalı güneş şemsiyesi nasıl satın alınır çok önemlidir ve cildinizi korumak için uygundur. Yazın gelişiyle birlikte, daha fazla kadın güneş şemsiyeleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Birçok insan, şemsiye oldukları sürece ultraviyole ışınlarını engelleyebileceğini, bunun büyük bir hata ve piyasada bir kaos olduğunu düşünüyor. Bugün SUNSHINE, UV korumalı güneş şemsiyesini açıklayacaktır.

Bu dört noktayı kontrol etmeniz gereken bir şemsiye seçin - renk, kaplama, UPF, malzeme!


1. UPF değeri. Koruma faktörü (UPF) 50+ belirtildiği sürece, UV engelleme etkisinin çok iyi olduğu anlamına gelir.


2. Alüminyum veya fiberglas şemsiye çerçevesi daha hafif ve daha güçlü olacak, bir şemsiye seçerken bunu seçebiliriz.


3. Işık geçirgenliği, şemsiyenin muayenesi için önemli bir standarttır, şemsiyenin rengi ne kadar koyuysa, ışık geçirgenliği ne kadar düşük olursa, ultraviyole ışınlarına karşı direnç o kadar iyi olur, siyah güneş şemsiyesi en iyi güneş kremidir.


4. Bir şemsiye seçerken kaplama, önce kaplama olup olmadığını kontrol edin. Bu ışığı yansıtır. Şu anda en popüler, diğer kaplamalardan daha fazla güneş koruma indeksine sahip olan vinil şemsiye.


5. Şemsiye kumaşının sızdırmazlığı, şemsiyenin UV direncini etkileyen önemli bir faktördür. Kumaş ne kadar sıkıysa, ışık iletimi o kadar kötü ve UV koruması da o kadar iyi olur. Polyester elyaf malzemesinin UV engelleme etkisi nispeten daha iyi olacaktır.