Bir çocuk şemsiyesi nasıl seçilir?

- May 08, 2019-


girls umbrella for kids


1 şemsiye yüzeyi

Bütün şemsiye için şemsiye yüzeyi daha önemlidir. Dış yağmuru engeller ve çocuğun ıslanmasını önler. Bu nedenle, iyi bir gerginlik seviyesine, kirliliğe, boşluklara ve iplik atlamalarına sahip olmak gerekir. İyi bir kumaş belli bir çekmeye dayanabilir, bu nedenle rüzgar direnci iyi olabilir.

2 şemsiye direği

Şemsiyenin ana desteği olan şemsiye direği yüksek kalitede çelik seçmelidir. Bazıları paslanmaya karşı dayanıklı olacaktır, bu nedenle paslanmamalı ve korozyona karşı koyabilir. Ayrıca, çapaksız, kabarma, sökme, çatlama, vb. Olmadan da parlak olmalıdır. Direğin üstü düz ve keskin olmamalıdır, bu nedenle çocuğa zarar vermek kolay değildir.

3 kaburga

Her ne kadar kaburga belirgin olmasa da, görmezden gelinemezler. Diğer malzemelere göre sıkıştırma ve korozyona daha dayanıklı olan çelik kullanmak en iyisidir. Ebeveynler ve arkadaşlar, çocukları için bir şemsiye seçtikleri zaman dokunabilirler. Çivinin takıldığı yer, şemsiyeyi açarken bebeğin yaralanmasını önlemek için pürüzsüz ve çapaksız olmalıdır.

4 şemsiye ipucu

Boncuk yuvarlak ve küreseldir ve işçiliği iyi olmalıdır. Bu, şemsiye yüzeyine yakın bir şekilde bağlanmasını sağlar ve bebeğin gözlerinin beklenmedik bir durumda yaralanmasını önleyen kolayca düşmez.

5 düğme / anahtar performansı

Şemsiyenin bazı yönlerine bakmanın yanı sıra esnekliğini de deneyin. Şemsiyeyi en üste açın, bu sırada engellenmemelidir ve aşağı kaymaz. Şemsiyeyi kapattığınızda, daha hafif olmalısınız ve parçalar düzensiz olacaktır, böylece çocuk şemsiyeyi kolayca açıp kapatabilir. Açıldığında, şemsiye dolu olmalı ve "tabak şeklinde" veya "derin kase şeklinde" olmamalıdır. El sarsıldığında, eklemlerin gevşek ve hareketli olduğu hissi yoktur.

Bir şemsiye seçerken, çok büyük olmamalıdır. Bunun nedeni, çocukların kendileri ve diğer çocukların yaralanmasını önlemek için şemsiye almayı sevmeleridir.

Çocuklar ebeveynlerinin ve arkadaşlarının büyük şemsiyelerini kullanmamalıdır. Sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda rahatsız edici.


umbrella for kids