Güneş ve yağmur şemsiyenizi nasıl koruyabilirsiniz?

- May 31, 2019-


1. Bağcıklı, fırfırlı veya fırfırlı bir moda şemsiyeyi katlarken, fırfırları ve fırfırları yerleştirme yönüne dikkat edin. Katlanırken düzgün bir görünüm elde etmenizi sağlamalısınız; bu nedenle, kumaşı kullanmak için şemsiyeyi bir daha açtığınızda ve süslemeler, olması gerektiği gibi temiz ve çekici olacaktır. İstediğiniz en son şey, her yöne bakan ve çirkin görünüme neden olan, kıvrımlı, renginde görünen bir şemsiye.

2. Kumaşı her seferinde yavaşça yıkayın. Moda şemsiyenizdeki baskılar kalıcı olabilir veya olmayabilir ve yıkamak için aşındırıcı ürünler kullanmak, bazı lekelerin soluk ve soluk görünmelerine neden olabilir. Kirli alanları temizlemek için yumuşak sabun ve yumuşak bir bez kullanmanız en iyisidir. Kaburgaların şemsiyeyi şekillendirdiği alanları ovalamamaya dikkat edin, çünkü daha fazla basınçla karşılaşırlar ve diğerlerinden daha hızlı kaybolabilirler. Çamaşırınızı yıkamadan önce bir süre ıslanmasına izin verebilirsiniz, böylece tüm kirli alanların kumaşa zarar vermeden temizlenmesi kolaydır.

3. Moda şemsiyenizi bir çantada tutmak için mümkün olduğunca deneyin. Çoğu, şemsiye kadar şık ve güzel olan şemsiye kılıflarıyla birlikte gelir. Bir durumda sakladığınızda etrafta taşımaya kıyasla şemsiye tutarsanız kirden tasarruf edersiniz. Şemsiyenizi ne kadar az yıkarsanız parlak canlı renkleri uzun süre korumak o kadar kolay olur.

4. Şemsiyenizi açarken ve kapatırken dikkatli olun. Açmadan önce her zaman aşağı bakacak ve sallayacak şekilde açmanız önerilir, böylece kaburgalara sıkışan kumaşlar açılmadan önce serbest kalabilir. Kapatırken, özellikle katlanabilir çerçeveli şemsiyelerde de dikkatli olmalısınız. Kapatmaya veya açmaya zorlamayın, aksi takdirde şemsiyeye zarar verebilirsiniz.

XIAMEN SUNSHINE Şemsiye Fujian, Çin konumunda bulunuyor. Kendi şemsiye fabrikamız ve üreticimiz var. Müşterilerimize zamanında çok sayıda özel şemsiye temin edebilir ve çeşitli ebatlarda, stillerde kumaş ve golf şemsiyesi rengi, erkekler için şemsiye, kadınlar için şemsiye, uzun düz şemsiye, katlanır şemsiye gibi çok sayıda yüksek miktarda şemsiye sunabiliriz , seyahat şemsiyesi, güneş şemsiyesi, yağmur şemsiyesi, çocuk şemsiyesi, reklam şemsiyesi ve rekabetçi fiyat ve düşük MOQ ile daha yaratıcı şemsiye. Biz şemsiye ürünleri ve şemsiye standları, şemsiye ekran rafları gibi şemsiye parçaları hakkında nazik soruşturma almayı umuyoruz. Ekibimiz siparişlerinizde kapasitenizi ve makul talebinizi karşılama gücüne sahiptir.