Otomatik şemsiyeler nasıl tamir edilir?

- May 19, 2019-


Günümüzde şemsiye toptancı pazarındaki şemsiyeler, özellikle şemsiye, reklam güneş şemsiyesi, reklam şemsiyesi vb. Pratiklik ve moda peşinde koşmakta ve özellikle kadınlar için insanların dekorasyonları haline gelmiştir. Ancak yıkılması kolaydır. Bu küçük bir problem. Onu atmak üzücü. Şemsiyenin onarımı için birkaç ipucu.

1. Şemsiye ve çubuk ayrılmıştır.

Şemsiye otomatik olarak açıldığında, yayın pimi nedeniyle sabitleme pimi kırılır ve şemsiye ile çubuk ayrılır.

Onarım yöntemi:

- T tipi pimi değiştirin ve düz pim ile değiştirin. Pimi yüklerken, ilk önce üst şemsiye çubuğunun yönünü hizalayın, pimi iki kolun yuvarlak deliğine yerleştirin, iç kolu geçmesi için şemsiye çubuğunu itin ve ardından iç kolu geri takın. Şemsiyeyi açın, düğmeye basın, şemsiye bölümler halinde açılabilir ve otomatik olarak engellenir. Birkaç kez tekrarlanır ve artık ayrılmaz, tamir edilir.

- Bir milimetrelik çapa sahip bir tel kullanın, orijinaline bakın, katlayın ve T-şekilli bir pime bükün veya ikame edin. Sıkıştırılacak köşelere dikkat edin. Pimin tamamı “1” şekilli çubuk oluğunu geçmemelidir, aksi takdirde şemsiyenin açılması sırasında direnç olacaktır. Parçaların aşılması halinde küçük dosyalar kullanılır, kurulum yöntemi yukarıdakiyle aynıdır.

2. Pimin kaymasını sağlayan yuvarlak delik, pimi ve şemsiyeyi raydan çıkardı.

Böyle bir hata durumunda, T-pin genellikle tamamlanmıştır ve hala mevcuttur.

Onarım yöntemi: Yuvarlak deliğin girişine ince bir bakır parça ekleyin, kalay ile sıkıca lehimleyin, ardından oluğu onarmak için dosya aracını kullanın, T şeklindeki pimi yuvarlak deliğe yerleştirin ve tekrar yerleştirin ve deneyin. hatasız birkaç kez.

3. çıkıntı kayması.

Otomatik şalter kontrolünün oluğu, şemsiye kapandıktan sonra sabitlenemez ve şemsiye genellikle otomatik olarak açılır.

Onarım yöntemi: Çıkıntının ortasında, bir boşluk açmak için bir bıçak kullanın. Şemsiye kapalıyken otomatik şemsiyenin açılmasını durdurabilir. Şemsiye açıldığında otomatik olarak açılabilir. Boşluğun küçük veya büyük olup olmadığını belirlemek için dosya aracını kullanabilirsiniz.