Fog Capital London'da insanlar ne tür yağmur şemsiyeleri kullanıyor?

- May 14, 2019-


Londra'da, ünlü "Sis Başkenti" olarak bilinen, böyle bir grup ilginç insan var. İyi giyimli ve zarifler, hem erkekler hem de kadınlar çok şık. Ama inanamazsınız, imajlarına çok dikkat eden insanlar, dikkatini vermediğiniz zaman sessizce sokakta şemsiye alırsınız. Yağmurun üstünü örtmek için şemsiyenizi çaldıklarını sanmayın, sadece güzel bir fotoğraf elde etmek için. Eğer geriye bakarsanız ve şemsiyenin gittiğini görürseniz endişelenmeyin, sarışın bir beyefendi / güzelliğin gelip şemsiyeye dönüp size söylemesi uzun zaman alacak: "Şemsiyeniz çok iyi , Sokak çekimlerini "ödünç almam" gerekiyor. Londra sokaklarındaki en yaygın şemsiye türlerinden bazıları şunlardır:

İlk olarak, şeffaf şemsiye

1956'nın başlarında, şeffaf şemsiyenin babası Arnold Fulton, kuş kafesi şeklindeki şemsiyeyi Londra'nın Doğu Yakasındaki küçük bir fabrikada tasarladı. Yüksek kaliteli Fulton şeffaf şemsiyenin şekli ve pratikliği halk tarafından kabul edildi.


Clear Birdcage Bubble Umbrella

İkincisi, düz renk şemsiye

Düz renk aynı zamanda şemsiyelerde en yaygın stillerden biridir ve klasik, insanların ellerinde tutulmasının nedenidir. Bugün hangi elbiseyi giyerseniz giyin, düz renk bir şemsiye seçmek yanlış olmaz. Sabit bir yol için saf siyah bir şemsiye seçebilirsiniz. Deri eşyalar ve uzun paltolar için uygundur. Serin ve şık ve aldatıcı değil.


solid color umbrella

Üçüncü olarak, çizgili şemsiye

Yağmurlu günlerde çizgili şemsiyenin desteği de çok uygundur, taze rüzgar şeritleri anında yağmurlu gün sendromunuzu iyileştirebilir. Basit ve temiz çizgiler, üçüncü boyutla doludur, elbisede çok fazla değişiklik yapmasanız bile, şık görünebilir ve çarpabilirsiniz.


striped umbrellas

Dördüncü, baskılı şemsiye

Kızınızın kalbini ve küçük bir oyuncağı açıklamak istiyorsanız, kişiliğinizi basılı bir şemsiye ile gösterebilirsiniz. Renkli desen sadece yağmur mevsimi boyunca size iyi bir ruh hali getirmekle kalmaz, aynı zamanda dikkat çekmek için harika bir eser haline gelir. Enerjinizi ve cazibenizi her zaman korumak için, basılı şemsiye bunlardan biridir. Büyük ölçekli çiçek kılıfı, sevimli kızlar ve insanların kendilerini sevimli hissetmelerini sağlayan eşit derecede parlak elbiselerden oluşan bir set için uygundur.


printed umbrella for girls

Londralılar şemsiyelerini ne ölçüde sevebilirler? Akıllarında, şemsiye giyim kadar önemlidir. Bu geleneksel yağmur geçirmez araç uzun zamandır Londra sokaklarındaki en güzel manzaralardan biri olmuştur.