Golf şemsiyesinin yorumlanması

- Jul 09, 2019-

Golf şemsiyesinin yorumlanması


Bu sayfa tanıtım golf şemsiyesi nedir ve tanıtım projemizde golf şemsiyesi fiyat bütçesinin nasıl çalıştığını açıklar.

Şemsiye günlük hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır, golf şemsiyesi olan ünlü bir şemsiye ailesi yıldızı vardır.

Neden biz onu "golf şemsiyesi" olarak adlandırdık. Golf sporu göreli olabilir. En önemlisi, bu şemsiyenin büyüklüğüdür. Yağmurlu günlerde 2 yetişkiyi kapatabilir.

Customized-Hunter-Green-Gold-60Arc-ManualOpen-Golf-Umbrellas-500x441


Reklam golf şemsiyesi her zaman panellerde logo olarak yer almaktadır.

Panellerde ünlü marka logolu Golf şemsiyesi, Rihanna'nın ünlü şarkılar söylemesi gibi ünlü bir yıldız için de moda olmalı, bu yüzden her zaman bir şemsiye ile birlikte gelir ve şemsiye şirketi kendisini marka sözcüsü seçti.


Xi'nin lideri gibi büyük bir golf şemsiyesini tut.


Başkan Trump gibi büyük boyutlu bir golf şemsiyesi tutun.


Golf şemsiyesinin temel işlevi otomatik ve manuel açıktır. Genellikle golf şemsiyesi büyüklüğü gibi, manuel açık olanı otomatik olandan daha dengeli bir kaliteye sahiptir. Bizim Xiamen sunshine brella co. Firmamız tarafından üretilen bazı kaliteli golf şemsiyeleri. büyük kapak, panellerin çift dikişini yapın. Şemsiyenin rüzgârı geçirmez olması için ek işlevler yapın. Kalitemiz, ABD homedepot ürünümüze tedarik ettiğimiz walmart incelemesine de uygundur.

Golf şemsiyesi fiyatı 1 ABD Doları'ndan 20 ABD Doları'na kadar başlamalıdır, 23 inçlik ABD'de 46 inç olan küçük golf şemsiyesini üretiyoruz. Küçük golf şemsiyesi yalnızca bir adamı kapsıyor ve fiyat bütçesi civarında olmalı 1 ~ 2 dolar.

Üstte fanlar bulunan ve hatta tutma sapındaki parlak aksesuara sahip birkaç yüksek kaliteli ünlü golf şemsiyesi yapılandırması.

Kafatası golf şemsiyesi gibi, biz buna Alexander Mcqueen şemsiyesi, LED ışık golf şemsiyesi diyoruz.

Yukarıdakiler golf şemsiyesini açıkladığında, golf şemsiyesi için bazı fikirleriniz olacaktır.

Bu ürünlerle ilgili ipuçları:

Birincisi, günlük hayatımızda normal bir üründür. Yağmura veya parlamaya karşı koruyabilir.

İkincisi, tanıtım projesinde de ünlü insanlar için bir moda öğesi olarak önemli bir rol oynuyor.

Üçüncüsü, fiyat 1 dolar ile 20 dolar arasında değişiyor. (Bu fiyat sadece fabrika maliyetimize dayanmaktadır.) Çeşitli golf şemsiye türlerini ve kaplarda birçok golf şemsiyesini ihraç ettikten sonra fiyat aralığını açıklayan verileri alıyoruz.

Golf şemsiyeleri hakkında soruşturma almayı umuyoruz ve tasarım için profesyonel önerimizi sunacağız ve satın alma siparişiniz için daha fazla maliyet tasarrufu sağlayacağız, bu arada, sizin için güvenilir ürünler sunacağız.