Uzun saplı düz bir şemsiye katlanır bir şemsiye daha iyi midir?

- May 10, 2019-


straight umbrella fold umbrella

İlk olarak, aynı ıslak durumda, uzun çubuk şemsiye üzerindeki yağmur doğrudan şemsiye ucu boyunca yere akabilir, ancak katlanır şemsiye olamaz. Bu nedenle, örneğin, tramvay gibi bir toplu taşıma aracında, düz bir şemsiye, yağmur suyunu yanında bulunan bir kişiye, katlanır bir şemsiyeden daha düşük bir olasılıkla getirir.

İkincisi, şemsiye alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta: 1. Renk 2 Fiyat 3. Ağırlık 4. Tutması kolay 5. Şemsiye uzunluğu 6. Desen 7. Açık olduğunda boyut 8. Dokunma 9. Taşınabilirlik 10 Marka 11. Şemsiye tutamak 12. Kaburga malzemesi veya şemsiye tutacağı 13. Dayanıklılık / dayanıklılık 14. Katlama kolaylığı 15. Su geçirmezlik 16. Şemsiye açıkken eğri 17. Kaburga sayısı

Bu referans koşullarında üst sıradaki iki faktörün, şemsiyenin uzunluğunun ve açıklığın büyüklüğünün, uzun kulplu şemsiyenin benzersiz avantajları olduğu ve katlanır şemsiyenin sahip olmadığı mutlak avantaj olduğu söylenebilir. Buna ek olarak, ilk on şemsiye ile memnuniyetsizliğin ilk onunda yetersiz güç için geri bildirimde bulunulur. Bu aynı zamanda birçok insanın düz şemsiye almaya meyilli olduğu da görülüyor.

Üçüncüsü, uzun saplı şemsiye iyi organize edilmiş ve nazik bir uyum ile elde tutulabilir. Temel olarak, karışıklık hiçbir görüntü olmayacak.

Dördüncü olarak, katlanır şemsiye kırılması çok daha kolaydır. Bunun açıklamasına gerek yok, yapı daha fazla başarısızlık noktası belirler. Uzun sap şemsiyenin yapısı çok daha güçlüdür.