LED Işıklı Şemsiye - Artık gece yürümekten korkmuyor

- Jun 02, 2019-


led lights straight umbrella


Günlük hayatta şemsiye kullanım sıklığı çok yüksektir. Yaz aylarında rüzgardan, yağmurdan ve güneşten korunmak için kullanılır. Kışın kar da kullanışlı gelebilir. Bununla birlikte, şemsiye iyi olmasına rağmen, kullanım sürecinde bazı zorluklar vardır. Örneğin, yağmurlu veya kar yağışlı olduğunda, ışığın yokluğunda geceleri yürümek çok zordur. Bu soruna cevaben, yurtdışından akıllı tasarımcılar yeni bir tür şemsiye - LED Şemsiye icat ettiler. Bununla beraber, gece yolunda endişelenmenize gerek kalmaz.


LED sword transparent umbrella

Bu şemsiye normal bir şemsiyeye benziyor. Şemsiye kumaşı, iyi su geçirmezlik özelliğine sahip ve hızlı bir şekilde yağmur damlalarını düşürebilen yüksek kaliteli polyester elyaf malzeme kullanır. Şemsiyenin büyüsü şemsiyenin sapında, sapın içinde, LED aydınlatma takılmış ve batarya, dahili bir şarj edilebilir batarya ile çalıştırılıyor. Şemsiye kolunda bir anahtar var.

LED ışıklar, sürekli ışık modu, yavaş flaş modu ve flaş modu gibi çeşitli modlarda gelir ve kullanıcıların farklı durumlarda kullanımlarını kolaylaştırır. Örneğin, yolu geçerken flaş modunu açabilirsiniz; böylece ışık, sürücüye yayalara dikkat etmesini hatırlatmak için ışık yanıp söner.


reverse LED umbrella sos