Basılı promosyon Şemsiye işleri işleri açıklar ve Kılavuz

- Jul 07, 2019-

Basılı promosyon Şemsiye işleri işleri açıklar ve Kılavuz

Promosyon şemsiyeleri, işletmeler için inanılmaz bir reklam aracıdır.

Yalnızca çok işlevli ürünler yağmurlu günlerde (özellikle yağmur mevsimi boyunca) ıslanmanızı engellemekle kalmaz, aynı zamanda onları harika bir reklam aracı haline getiren her yere taşınır.

Sizi yağmurdan ve güneşten korumak için tüm yıl boyunca şemsiye kullanılabilir.

Akıllı şirketler, logoları veya reklam ve marka mesajlarını yazdırmak için şemsiye panellerindeki geniş baskı yüzeyini kullanır.

Şemsiyeleri kişiselleştirmek markaların geniş hedef kitlelere ulaşmasını ve böylece görünürlüğünü arttırmasını sağlar. Sonuç olarak, özelleştirilmiş şemsiyeler, şirketlerin markasını tanıtmak için reklamların taşınmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Aşağıda, kişiselleştirilmiş şemsiyelerinizi basmaya hazırlanırken size rehberlik edeceğiz.

Şemsiyelerinizi Tasarlama ve Yapılandırma

Şemsiyelerimiz, alışveriş torbaları için kullanılanla aynı olan serigrafi baskı adı verilen bir işlemle basılır.

Şemsiyelarınızı, web sitesinde bulunan çeşitli seçeneklere bağlı olarak tercihinize göre küçültebilirsiniz. Kullanılabilir her seçenek kısa bir açıklama ve ve tasarımcının açılır menülerindeki her seçenek için diyagramlarla açıklanmıştır.

Tüm promosyon ürünlerinde olduğu gibi, sipariş vermeden önce her zaman yazdırılabilir alanın maksimum boyutlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Her zaman gönderdiğiniz tasarımın boyutlarının baskı alanının boyutlarını aşmadığından emin olun. Lütfen ayrıca, yazdırılabilir alanın en fazla sipariş etmek istediğiniz şemsiye tipine de bağlı olduğunu unutmayın. Her şemsiye türünün boyutlarını, açılır menülerdeki erişilebilir büyük pop-up resimde bulabilirsiniz.

Boyutlar aşağıdaki biçimde sağlanacaktır:

size-audi


SANAT TALİMATI
Resminizi bize göndermeden önce lütfen aşağıdaki şartları not edin.

Tüm fontların ana hatları belirtilmelidir (böylece, yazarak düzenlenemez)

Resimde kullanılan renkler, Panton TPX'in (Katı renkler) renk kitabını takip etmek için tam olarak renk olmalıdır

Tasarım en az 300 piksel DPI olmalıdır. Eserler PDF / PSD veya AI format olmalıdır.

Şemsiyeye basılacak 2 farklı tasarımın (Tasarım 1 + Tasarım 2) olmasını tercih ederseniz, 2 dosya göndermelisiniz. Her tasarım her zaman ayrı bir dosyada gönderilmelidir.

Bundan sonra, kişiselleştirilmiş şemsiyelerinizin kapınıza gelmesini beklerken arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. İyi eğlenceler, baskı şemsiyeleri bizimle.