Açıkhava Reklamcılığı Şemsiye Şemsiye Eksiklikleri

- May 31, 2019-


advertising parasol umbrella

1. Reklam şemsiyesinin kapsamı azdır, çünkü düşman alan reklam güneş şemsiyelerinin çoğu sabittir ve kapsamı büyük değildir. Promosyon alanı küçüktür, bu nedenle açık hava reklam şemsiyeleri hazırlarken adres seçimine özellikle dikkat etmelisiniz. Örneğin, reklam şemsiyeleri genellikle yüksek popülasyon yoğunluğu ve yüksek aktiviteye sahip bölgelerde inşa edilir. Örneğin, havaalanları ve tren istasyonları, güneyden kuzeye geniş bir insan nüfusuna sahip olan vapur terminali ve ulusal reklam yapabilir.

2. Açık hava reklam şemsiye etkilerini ölçmek zordur. Çünkü dış mekan tanıtım şemsiyesinin amacı dış mekanlarda aktif olan kişidir. Bu insanlar hareket etme niteliğine sahip, bu nedenle reklamlara toleranslarını tahmin etmek zor. Ve her zaman hareket edenlerle temas halindedirler, bu yüzden bakışlar çok kısadır. Saniyenin bir kısmı için bile. Bazen insanlar aynı anda birçok açık hava reklam şemsiyesi görebilirler. Bu nedenle, açık hava reklam şemsiyesi rolünü daha iyi oynamak için, insanların görsel olarak daha uzun süre kalması için daha fazla ilgi çekici içerik yapmak çok önemlidir.

XIAMEN SUNSHINE Şemsiye Fujian, Çin konumunda bulunuyor. Kendi şemsiye fabrikamız ve üreticimiz var. Müşterilerimize zamanında çok sayıda özel şemsiye temin edebilir ve çeşitli ebatlarda, stillerde kumaş ve golf şemsiyesi rengi, erkekler için şemsiye, kadınlar için şemsiye, uzun düz şemsiye, katlanır şemsiye gibi çok sayıda yüksek miktarda şemsiye sunabiliriz , seyahat şemsiyesi, güneş şemsiyesi, yağmur şemsiyesi, çocuk şemsiyesi, reklam şemsiyesi ve rekabetçi fiyat ve düşük MOQ ile daha yaratıcı şemsiye. Biz şemsiye ürünleri ve şemsiye standları, şemsiye ekran rafları gibi şemsiye parçaları hakkında nazik soruşturma almayı umuyoruz. Ekibimiz siparişlerinizde kapasitenizi ve makul talebinizi karşılama gücüne sahiptir.