Özel Şemsiye - Yetişkinler ve Çocuklar için Kask Şemsiye

- Jun 04, 2019-


helmet hat bubble dome umbrella kids


Kask Şeklinde Şemsiye, Kubbe Şemsiye, Rüzgar Geçirmez Kubbe Kabarcık Şemsiye

Güçlü Kabarcık Şemsiye, Çocuklar için Sağlam Şemsiye

Bu kaliteli baloncuklu kubbe şemsiyesi, yağışlı havalarda kuru kalmanın en son yoludur. Büyük balon şemsiyelerimiz, vizyonunuzu engellemeden size en üst düzeyde yağmur ve rüzgar koruması sağlayan yenilikçi bir kask şekline sahiptir. Özellikle kalabalık gezinmek için yararlıdır; Şemsiyemizin sert rüzgarlar için olan kompakt şekli, diğerlerini yüzünüze dışarıya sokmaktan kaçınmanıza yardımcı olur. Ve elbette herkes yağmurda yürürken nefret eder ve kuvvetli bir rüzgâr şemsiyesini dışarıya atar. Rüzgar kuvvetli şemsiyenin şekli, rüzgârın bu ekstra kuvvetli şemsiyeyi ters çevirmesini önlemeye yardımcı olur.


helmet umbrella men

Her yaştan uyacak ve koruma sağlayacak şekilde mükemmel boyutlandırılmış, bir çocuk kubbe şemsiyesi (çok küçük çocuklar için boyutlandırılmamış) veya yetişkin kubbe şemsiyesi gibi istediğiniz kadar kullanın! Şık ve şık büyük kubbe şemsiyesi mavisi rengi, dış mekandaki kıyafetlerin çoğuna uygundur ve kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlar. Annemle babamı da koruyacak kubbe çocuk şemsiyesi Tüm aileler için sahip olunması gereken bir şey - bir daha asla havaya yakalanmamak - sizi yağmurda bile güvende ve kuru tutar! Hızlı ve kolay açılır ve kapanır, bir daha asla kaskınız olmadan evinizden çıkmayacaksınız.


dome umbrella cartoon for kids

Kask şemsiyesi size yağmur veya rüzgardan mükemmel koruma sağlayacak kadar büyüktür. Şık kubbe şemsiyelerimiz, çoğu kıyafeti süslemek için şık renkte gelir.

Ayrıca özel logo veya istediğiniz diğer içerikleri yapabilirsiniz.


dome umbrella blue custom logo