Tam otomatik şemsiye yapısı ve kullanım şekli

- Dec 06, 2018-

Otomatik şemsiye bir şemsiye üst şemsiye kumaş, kaburga, şemsiye hoop, bahar, silindir şapka, dize, vb modülüdür. Kalp ve anahtarı ile ele geçen metal sopa ile şemsiye çubuk üç ana bileşen vardır.


Çubuk geçer metal çubuk kaburga bir dizesi aracılığıyla bir ucunu bağlı ve anahtarı kolu bağlı. Kapanış anahtarının metal çubuk yukarı ve aşağı, sürücüler ve kaburga başka bir kaburga sürmeyi dizesi aracılığıyla sonuna üzerinde hareket eder veya şemsiye bezle devrilmiş ve şemsiye açıldığında ya da kapandığında. Şemsiye üst ilkbaharda şemsiye kumaş aşırı gerilim aşmak için ve yardımcı olmak için kullanılır.


Otomatik şemsiye bir gölgelik, bir şemsiye direği, bir şemsiye sapı, bir destek çubuk, bir gölgelik destek çubuk ve destek çubuk bağlantı koltuk kapsar ve içinde karakterizedir: bir bağlantı mekanizması hareketli bir geçiş, bir çelik halat, bir üst ve daha düşük bir oluşan taşıyan, bir dişli ve bir iletim, şemsiye kutup yüklü Zinciri; bir yatak şemsiye kutup, alt ve üst üzerinde yüklü ve çelik tel halat üzerinde iki yatakları, ayarlanır ve şemsiye kutup altında uygun konumda bir "Z" şeklinde telefon anahtarı koltuk delik açıldı ve çelik halat karşılık gelen konuma Çelik halat ile yukarı ve aşağı hareket anahtar; çelik halat şemsiye Kutbu yukarıda bir tarafı bir bölümün sürücü zincirinin çelik halat ile bağlı ve bir dişli karşılık gelen konum şemsiye Kutbu'nda her tarafında monte edilir ve dişli ve transmisyon zincir birbirleri ile mesh , ve vites sırasıyla güvenli birkaç şemsiye destek çubuklar vardır.