Şemsiye bileşimi yapısı

- Dec 06, 2018-

Şemsiye yapısını esas olarak bir kolu, bir kaburga ve bir gölgelik oluşur.

Ek olarak ana yapısı, şemsiye kemerleri, gökyüzü bez, mantar çiçekler, şemsiye, şemsiyesi boncuk, şemsiye kollu ve şemsiye kolları vardır. Gökyüzü bez içinde şemsiye ve mantar çiçek şemsiye dışında.


Şemsiye tanıtıcı:

Şemsiye kolu ağırlıklı olarak ahşap, bambu, plastik, plastik, yapılan tüm şemsiye destekleyen şemsiye, veya diğer sentetik malzemeler ana kemiğin korumaktır ana fonksiyonudur.


Şemsiye:

Esas olarak ana kaburga, pirzola ve menteşeli koltuk oluşur.


Ana kaburga bir şemsiye standı olarak da adlandırılır ve bağlı ana kaburga ve kaburga menteşeli koltuk bölümü sırasıyla sıfırlama bir paket oluşturmak için U şeklinde kaburga oluk içine enjekte ve menteşeli destekleyici şemsiye kumaş karakterizedir. Koltuk, menteşe koltuk bütünsel bir şekilde ana kaburga ile oluşturulur ve kaburga bir ucunda sabit, ana kaburga dahil vücutta menteşe koltuk her iki tarafında ana kaburga groove tarafından alınan ve çoğu anüler organları çoğulluğu ana kaburga çevre üzerinde enjekte enjeksiyon kalıplama ve anüler vücut tarafından Ed bütünsel bir şekilde ana kaburga ile oluşur.


Tüm şemsiye yüzey desteklediği için açılacak katlanmış ve taşıması kolay olabilir. Kaburga genellikle demir, alüminyum, ahşap, fiber, vb yapılır.


Kaburga da şemsiye kutup veya şemsiye çubuk adı verilir. Bağlantı tanıtıcısı ve ana kaburga şemsiye açıldığında, tüm şemsiye destekleme işlevlerdir. Genel olarak, bu kısmı masif ahşap, demir, alüminyum, cam elyaf kemik, vb yapılır. Hafif malzeme.