Şemsiye klasik bir konu

- Aug 01, 2019-

Şemsiye klasik bir konu


Şemsiye alanında uzun yıllardır yapılan çalışmalarda, şemsiyenin normal bir ürün olduğunu, ancak 'hiçbir zaman gitmediğini veya kaybolmadığını' belirttik.

Şemsiye bir moda unsuru; Şemsiye kimin ihtiyacı olanı korumak için bir araç; Şemsiye, yaşama iyi bir tutum!

Resimler platformda şemsiye gösterir. Arka planda parlak şemsiye ile birçok aktör.

timg (23)

Aşağıda lüks şemsiye ile nazik bir adam şerefine ve özel gösterir. 51GJDQeWbXL.jpg2873967627_146444375681Wuau3DxzL._SL1500_.jpg

Yağmurlu bir gün iyi bir şemsiye ile. En önemlisi bir balın yanında.

İlkbahar, yaz, sonbahar ve hatta yoğun kar kış aylarında. Şemsiye hayatında bir moda öğesi olabilir.


İnsanlar bu aracı günlük hayatta kendilerini korumak için kullanıyorlar, aynı zamanda her gün parıldamak için iyi bir ortak!


Gündelik hayatımızda bu kadar önemli bir parçası olan şemsiye, gündelik hayatımızı aydınlatan ve renkli olmasını sağlayan bir moda seçkisi oldu.


Seyahat süremiz boyunca, bize eşlik eden bir şemsiye almamız gerekiyor. Şiddetli yağmur geliyorsa veya zorlu gündüzleri.

Şemsiye, valizinizde veya valizinizde büyük yer tutmayan, kolay taşınabilen bir araçtır. Jumbo beden golf şemsiyesini arabanızın arkasına kolayca yerleştirebilirsiniz.

61O5WHKDDBL._SL1000_
Trespass golf şemsiyesi iyi bir tasarım çift katmanlı rüzgar geçirmez şemsiyelidir.

Sağda Trespass için özel bir tasarım Papillon Şemsiye var.


trespassumbrellaPIPILONUmbrella

Xiamen Sunshine Brella Co. şirketi olarak, Trespass.We'nin tek tedarikçisiydi. Şemsiye her bir parçasını özel malzeme olarak üretiyoruz ve sıkı bir incelemeden sonra her parçayı takip ediyoruz.


Şemsiyeler ihtiyacı olan birini korumak için iyi bir araçtır. Yetişkinleri korumak için golf şemsiyesi kullanıyoruz, çocuklarımızı neşelendirmek için hayvan tasarımında çocuk şemsiyesi kullanıyoruz, araba ve motosiklet gibi nakliye araçlarını korumak için özel şemsiyeler kullanıyoruz.

81ZhDI2cSKL._SL1500_


u=2448428386,770516984&fm=26&gp=0

Şemsiye hayata iyi bir tutumdur.

Şemsiyeyle ilgili en ünlü efsane hikayesine "Kırmızı şemsiye" denir.

Kırmızı Şemsiye, 14 yaşındaki bir kızın Küba'dan Amerika'ya yolculuğunun, bir kısmı Fidel Castro'nun devriminden kaçmak için gönderdiği, 14.000'den fazla refakatsiz çocuğun katıldığı Pedro Pan Operasyonu'nun bir parçası olarak Amerika'nın bir yolculuğu olan hareketli bir öyküsüdür.

Christina Diaz Gonzalez, bu güçlü romanı, ebeveynlerinin ve Pedro Pan Operasyonu yoluyla Amerika Birleşik Devletleri'ne gelen 14.000'den fazla diğer refakatsiz çocuğunun deneyimlerine dayandırdı. Çocukların bu toplu çıkışı, az bilinen ve etkileyici bir tarih eseridir ve Gonzalez, o tarihi canlı bir şekilde canlandıran bir hikaye yaratmıştır. Gonzalez, çocukluğuna öyküler ve yazı tutkusuna dönmeden önce birkaç yıl yasa uygulamıştır. Kırmızı Şemsiye ilk romanı.

“Şemsiye Şemsiyesi” Romanı Bize şemsiyelerle ilgili bir hikaye anlattı, okuyuculara yaşamın olumlu tutumu hakkında bir imaj sundular.

41BdCd8vCVL