Şemsiye üreticileri: Şemsiye Kurutucu - Plastik şemsiye kapaklarına elveda deyin!

- Jun 03, 2019-


Umbrella Dryer (5)

Yağmurlu günlerde, halka açık birçok yerde girişteki makineler şemsiye için plastik torbalarla donatılmıştır. Bu sadece insanlara kolaylık sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda iç mekanlarda su birikintisi lekesi bırakmaktan kaçınmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni sorunlara da yol açacaktır: Birincisi, çevre dostu değildir; ikincisi, yağmur yağarken durursa, birileri kaçınılmaz olarak şemsiyenin paslanmasına, küflenmeye ve kokuya ıslanmasına neden olarak şemsiyeyi zamanında çıkarmayı unutur.

Koreli tasarımcı Do Hyeung Kim, çabuk kuruyan şemsiye torbalamayı ortadan kaldırmak için Dyson'ın patentli teknolojisine sahip bir şemsiye kurutucu başlattı.


Umbrella Dryer (3)

Umbrella Dryer (6)

Hyeung Kim'in şemsiye kurutucusunun ince oluk tasarımı, Dyson'ın fanatiği ve Dyson'un alt tarafındaki imza motoruna atıfta bulunmak için kullanmaktadır. Isıtma fonksiyonuyla birlikte ıslak şemsiyenin bir dakikadan daha az sürede kurumasını sağlayan güçlü bir kasırga oluşturmak için Dyson'ın patentli siklonik teknolojisini kullanır.


Umbrella Dryer (1)

Yivin iç duvarı dört renkte mevcuttur: gri, mor, turuncu ve mavi ve oluğun altındaki "dyson" işareti havayla kurutma sırasında yanacaktır. Rüzgar kuvveti, şemsiyedeki su miktarına bağlı olarak arka kısımdaki sürgü anahtarı ile ayarlanabilir.


Umbrella Dryer (4)

Umbrella Dryer (2)

Bu kurutucu şemsiye örtü makinesine çok benzer, ancak tasarımcı sadece uzun bir şemsiye ve katlanır şemsiyesi olmayan bir tasarıma sahip ve ince şekli katlanır şemsiyede pek de uygun görünmüyor. Dyson bu şemsiye kurutucuyu üretime sokarsa, muhtemelen aynı zamanda daha kısa, daha geniş bir "katlanır şemsiye versiyonu" başlatmayı düşünmelidir.

Umbrella manufacturers