Şemsiye 5 kategori bilmiyorum!

- Dec 06, 2018-

4000 yıl önce, bir çocuğun başında büyük bir lotus yaprağı vardı, yağmurda yürüyordu ve yağmur damlaları, lotus yaprağının dışbükey eğimli kenarından aşağı doğru yuvarlandı, bu da insanları şemsiyeyi icat etmeye teşvik etti. Daha sonra, şemsiye insanların yaşamlarında olmazsa olmaz bir unsur haline geldi.

Ve görünüşünden fonksiyona sürekli zenginleştirilir. Ne tür şemsiyeler olduğunu biliyor musunuz? Bak ~ ~ ~

Şemsiye: Yağmur koruması için şemsiye de dahil olmak üzere yağmur, rüzgar, güneş ve UV koruması gibi pratik fonksiyonları olan şemsiye; güneşlik ve UV koruma şemsiyeleri; ve yağmur ve yağmur şemsiyeleri.

Tekne şemsiye: Güneşli günlerde dekoratif görüntüleme için kullanılan, çoğunlukla hediyeler, sahne, sahne dekorları, yağlı kağıt şemsiye, bez şemsiye, plastik şemsiye, düğün şemsiye vb.

Polyester şemsiye: Renk daha güzel. Şemsiye kumaşı el üzerine yerleştirildikten sonra kırışıklık belirgindir ve geri kazanılması kolay değildir. Kumaş hareket ederken, direnç hissedecek ve hışırtı sesi çıkarır. Polyester kaplı

Gümüş tutkalın üst tabakası genellikle gümüş şemsiye (UV koruması) olarak adlandırdığımız şeydir. Bununla birlikte, uzun bir kullanım süresinden sonra katlanmış gümüş tutkal kolayca ayrılabilir.

PG şemsiyesi: PG ayrıca darbe bezi olarak da adlandırılır, renk mattır, el pamuklu bir bez gibi hissedilir, ışık direnci daha iyidir, UV koruma işlevi, kalite kararlılığı, renk derecesi idealdir, daha iyi bir şemsiyedir.

Kumaş, genellikle sadece yüksek kaliteli şemsiyelerde kullanılır.

Naylon şemsiye: parlak renk, hafif kumaş, yumuşak handfeel, yansıtıcı yüzey, yandan ipek gibi hissediyorum, el ileri geri sürtünme, direnç küçük, yüksek mukavemet kırmak kolay değil, yaygın olarak şemsiye kullanılır

Fiyat olarak polyester ve PG'den daha pahalıdır.

Manuel şemsiye: manuel açma ve katlama, uzun sap şemsiye, katlanır şemsiye manuel var.

Yarı otomatik şemsiye: otomatik açma, manuel katlama, genellikle uzun kulplu şemsiye yarı otomatik ve şimdi iki kat şemsiye var ya da üç kat şemsiye yarı otomatik.

Otomatik Şemsiye: Açık ve el ve tam otomatik ve ilk ve son el kitabı, üç kat otomatik şemsiye, geri itin.

Uzun sap şemsiye: Rüzgar geçirmez etkisi iyidir, özellikle daha fazla kaburga ile şemsiye kolu. Rüzgarlı ve şiddetli yağmur iyi bir seçimdir, ancak taşıması o kadar uygun değildir.

İki katlı şemsiye: uzun saplı şemsiyenin rüzgar geçirmez işlevi ile birlikte ve uzun saplı şemsiyeden daha iyi taşıma özelliği ile birçok üretici, yüksek kaliteli şemsiyeler veya şemsiyeler yapmak için iki katlı şemsiyeler geliştirmiştir.

Üç katlı şemsiye: Kompakt, kullanımı kolay, ancak rüzgâra ve şiddetli yağmura karşı uzun sap veya iki katlı şemsiye daha düşüktür.

Beş katlı şemsiye: üç katlı şemsiyeden daha küçük, taşıması kolay, ancak depolama katlanması daha zordur, şemsiye yüzeyi nispeten küçüktür.

Ayrıca, nadiren dört kat ve altı kat şemsiye de var; bunlar iş seyahatindeki insanlar tarafından taşınması daha kolay.

Kalem Şemsiyesi: Gövde ince ve adlandırılmış olduğundan, şemsiyenin omurgası aslında kalemin kalınlığıdır. Küçük ve taşıması kolay olduğu için stil çok popüler ve popüler. Ana güneş koruması ve UV koruması için ultra küçük kalem şemsiyesi.

Golf Şemsiyesi: En yaygın olanları açık golf şemsiyesi ve düz golf şemsiyesi olan düz golfçülerdir. Büyük şemsiyeler nedeniyle daha popüler olma eğilimindedirler ve güçleri çoğu zaman dengesizdir. Giderek daha kullanıcı dostu tasarım şemsiye yüzeyini koymak

Çift katman halinde yapılır. Normal olarak kullanıldığında, yağmur suyu şemsiyeye giremez. Rüzgar estiğinde havanın tepesi boyunca boşaltılır, böylece eldeki kuvveti azaltır.