Ters Şemsiye Türlerinden Bazıları Nelerdir?

- May 07, 2019-


Transparent Reverse Umbrella


Birkaç çeşit ters şemsiye vardır:


1. Manuel Ters Şemsiye; Bu şemsiyenin operasyonları geleneksel şemsiyeninkine benzer. Tamamen açılıp kapanması tamamen elinize bağlıdır.

2. Kendiliğinden Açılan veya Otomatik Şemsiye; bu tür ters şemsiyelerin kullanımı çok basittir. Otomatik olarak tamamen açılıp kapanması için tutamaçtaki düğmeye basmanız yeterlidir.

3. Led Ters Şemsiye; bu tür bir şemsiye gece veya düşük ışıklı yerlerde kullanışlı olan enerji tasarruflu LED lambalarla birlikte gelir. LED ışıklı ters şemsiyelerin yansıtıcı yanları fırtınada bile yüksek görünürlük sağlar. Aile ve arkadaşlar için mükemmel bir hediye seçimi yaparlar.

4. Şeffaf Ters Şemsiye; Açıkça hem içte hem de dışta ama yüksek kaliteli su geçirmez kumaştan. Şeffaf ters çevrilmiş şemsiyeler ayrıca UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve hepsinden önemlisi güzel bir tasarıma sahiptir.

5. Yansıtıcı ters Şemsiye; LED ters şemsiyeler gibi, ters çevrilmiş şemsiyelerin yansıtıcı kenarı da kullanıcılarına hem gece hem de düşük yağışlı mevsimlerde ihtiyaç duyulan görünürlüğü sağlar. Bunların çoğu ayrıca UV ışınlarından koruma sağlar.


inverted umbrella for women