Golf şemsiyesi nedir ve golf şemsiyeleri ile normal şemsiyeler arasındaki farklar

- May 07, 2019-

golf umbrella


Golf şemsiyesi nedir?

Golf kulüplerinde ve yarış oyunlarında sıklıkla golf şemsiyeleri görüyoruz. Bu şemsiyenin en büyük özelliği, elde tutulabilecek en büyük şemsiye olduğu söylenebilir. Normal teknik özellikler 25 inç ile 32 inç arasındadır. Daha fazla insan bu şemsiyenin kalitesini anladıkça, görünüm güzeldir, güneşlik ve yağmur etkisi iyidir ve golf şemsiyesi yavaş yavaş popülerleşir. Özellikle son yıllarda golf şemsiyesi, yüksek kaliteli oteller, yüksek kaliteli kulüp mülk yönetimi, yüksek kaliteli konut villalarında yaygın olarak kullanılan iş hediyeleri için bir hediye olarak kullanılmaktadır.

Golf şemsiyeleri ve normal şemsiyeler arasındaki fark

1. sıradan şemsiye şemsiye yüzeyi tek katmanlı ve rüzgarlı olduğunda şemsiye açmak kolaydır; golf şemsiyesinin şemsiye yüzeyi çift katmanlıdır ve hava sızıntısı oluğu, şemsiye yüzeyinin iki katı ile rüzgara karşı etkili olan kaburga arasında oluşturulmaktadır. Şemsiyeyi çevirmek kolay değil.

2. Golf şemsiyesinin özellikleri, şemsiyenin yüzeyinin daha büyük olması, kullanılan malzemelerin daha stresli olması, kaburgaların sert ve kolay kırılmaması ve nispi maliyetinin yüksek olmasıdır.

3. Şemsiyeler ve golf şemsiyeleri arasındaki fark sadece işlevde değil, aynı zamanda şemsiye ve şemsiyelerde de geçerlidir. Şemsiye bezinin içinde gümüş tutkal bulunur ve golf şemsiyesinin kendisi de işlem sırasında ultraviyole ışınlarını önleme işlevine sahiptir.

4. Golf şemsiyesinin asıl amacı cildi güneşten ve UV ışınlarından korumaktır. Şemsiyenin hem güneş koruması hem de yağmur koruması vardır. Ancak göreceli güneşten korunma etkisi golf şemsiyesinden daha zayıf.