Müşterilerinize ne tür bir özel yapım şemsiyeye ihtiyacınız var?

- Jun 03, 2019-

Havalar ısınırken, birçok şirket yaz promosyonları için çok uygun olan bir şemsiye veya şemsiye olsun, reklam hediyelerini reklam hediyeleri olarak tercih edecektir. Peki, işiniz için hangi özel şemsiye en iyisidir? SUNSHINE şemsiye endüstrisi, 10 yıllık şemsiye özelleştirme deneyiminden kaynaklanan aşağıdaki noktaları özetlemektedir:

İlk olarak, katlanır şemsiye özelleştirme

İletişim cep telefonlarında çalışan işletmeler için, müşteri sayısı geniş ve geniştir, bu nedenle promosyon ürünlerine olan talep göreceli olarak büyüktür ve maliyet etkin performansı yüksek şemsiyeler, yani ucuz üç kat şemsiye satın almak için daha uygundur. . Üç katlı şemsiye yağmurlu ve güneşli çift kullanımlıdır, taşıması kolaydır ve üç katlı bir şemsiye tüm dünyayı dolaşabilir. En çok reklam sonucunu işletmenize getirin.

custom fold umbrella

İkincisi, golf şemsiyesi özelleştirme

Otomotiv, emlak, otel ve diğer endüstriler için golf şemsiyeleri için daha uygundur. Bu şemsiyenin en büyük özelliği büyük olduğu için elde tutulabilecek en büyük şemsiye olduğu söylenebilir. Normal teknik özellikler 32 inç ile 42 inç arasındadır ve şemsiyenin çapı 59 inç'e kadar olabilir. Şemsiye elinde iken, cazibe değeri doğrusal olarak artar. Tabii ki, bu şemsiye sadece büyük değil, aynı zamanda kaliteli, güzel görünüm, iyi yağmur geçirmez etkisi, vb. Vardır. Bu nedenle, golf şemsiyeleri de insanlar arasında popüler. Üst düzey oteller, üst düzey kulüpler ve üst düzey konut villaları da bu şemsiyeyi büyük miktarlarda almaya başlamıştır. Birinci sınıf bir hediye almak isteyen müşteriler, bu golf şemsiyesini kaçırmayın.

Fold Golf Umbrella for BMW

Üçüncüsü, kapsül şemsiyesi özelleştirme

Kozmetik, giyim, saç aksesuarları vb. Gibi kadın markaları için kızın güzellik sevgisini derinden anlamalıyız ve değeri yüksek olan kalem şemsiye şemsiye şemsiyesi kesinlikle güzelliği seven bir kız için en iyi seçimdir. Kalem şemsiyesi, küçük boyutu ve inceliği nedeniyle kapsül şemsiyesi olarak adlandırılır. Bu nedenle, bu tür bir şemsiye küçük boyutu ve taşınabilirliği nedeniyle de popülerdir. Bu şemsiye torbalarda saklamak için çok uygundur. Alışveriş yapmak, dolaşmak ya da seyahat etmek ister kız ister kız olsun, depolama alanını taşımak ve kurtarmak uygun olur. Moda ve pratiklik bir arada var, bu nedenle kadın marka müşterileri bu özel kapsül şemsiyeyi kaçırmamalıdır.

custom umbrella for women