Ne ben özel şemsiye kullanırken dikkat edilmelidir?

- Dec 06, 2018-

Özelleştirilmiş şemsiye olmalıdır madde bizim hayatımızda ve sık sık kullanılır. Sırayla bizi mümkün olduğunca şemsiye ömrünü uzatmak, şemsiye kullanarak için bazı önlemler bilmek gereklidir.


1. şemsiye kumaş boyama, sonra acidified. Yeni satın şemsiye uzun süre yer gerekir. Onlar önce onlar-ebilmek var olmak konulmak asit kaldırmak için yağmur ile yıkanmalıdır. Şemsiye şemsiye kırılgan olmasını önlemek için alkali kireç duvara asmak mı. Şemsiye kullanmak değildir, bu toz yapışmasını önlemek için şemsiye kapak koydum en iyisidir.


2. şemsiye su ile kullanımdan sonra kat değil. Şemsiye açmak, iç ve dış şemsiye çubuklar ve yumuşak bir bezle şemsiye yüzey kuru, havalandırılan bir yerde baş aşağı asılı şemsiye kapatın ve onu toplamak.


3. şemsiye açarken, şemsiye yüzey sallamak, kaburga düzeltmek ve gerekir sonra yavaş yavaş kaburga kesilmesini önlemek için açın. Sıradan şemsiye için güçlü rüzgarlar, kaburga zarar vermemek için onları kullanarak önlemek için deneyin.


4, şemsiye şeyler almak için kullanmayın, şemsiye (hariç koltuk değneği şemsiye) bir baston olarak kullanmayın, yüksek sıcaklık yakın şemsiye izin vermeyin, şemsiye deformasyon engelleyebilirsiniz. Kumaş şemsiye yüzeyine kurum ve kıvılcım şemsiye yüzeyine ovmak değil korunmalıdır. Plastik şemsiye yüzey şemsiye yüzey yaşlanmasını önlemek için güneş ışığına kaçınmanız gerekir.