Özel hediye şemsiyede nelere dikkat etmeliyiz?

- May 18, 2019-

gift umbrella advertising umbrella

Hediye şemsiyeleri genellikle çeşitli ticari faaliyetlerde kullanılır. Birçok kurumsal şirket, iki taraf arasında daha derin işbirliği ve iletişimi teşvik eden hediye şemsiyeleriyle müşterilere şükranlarını sunar.

Hediye şemsiye, uzun reklam süresi, düşük reklam gideri ve geniş bir kitle gibi birçok avantaja sahiptir. Genel hediye şemsiyesine ayrıca, genellikle yağmur yağarken kullandığımız katlanır veya düz şekilli hediye şemsiyesi türündeki bir reklam şemsiyesi de denir. Hediye şemsiyesi kabaca iki türe ayrılır: düz şemsiye ve katlanır şemsiye ve katlanır hediye şemsiyesi iki kat hediye şemsiyesi ve üç kat hediye şemsiyesi vardır, bu fiyattan çok farklı değildir. Hediye şemsiyeleri temel olarak işçilik kalitesine bağlıdır. Hediye şemsiyenin kalitesi ile ilgili olarak fiyat 1,00 ABD doları ile 10 ABD doları arasında değişmektedir, kullanılan şemsiye kumaşı da çok önemlidir. Hediye şemsiyenin şemsiye kumaşı genel bir şemsiye kumaşa ve ayrıca gümüş kaplamaya veya vinil şemsiye kumaşa sahiptir. Gümüş veya siyah kaplamalı şemsiye kumaş, UV korumanın rolünü oynayabilir ve fiyatı, kaplama içermeyen hediye şemsiyesinden biraz daha pahalı olacaktır.

Hediye şemsiye baskısı hakkında konuşalım. Hediye şemsiyesinin üzerindeki metin deseni ve logosu, genellikle serigraf, termal transfer vb. Kullanılarak seri olarak basılan birkaç baskı yöntemi vardır, serigraf hediye şemsiye rengi genellikle çok fazla değildir; çok karmaşık bir desen, termal transfer kullanabilirsiniz, termal transfer baskı hediye şemsiye fiyat serigraf hediye şemsiye biraz daha yüksektir, çünkü termal transfer maliyeti nispeten yüksek olduğundan, özel reklam şemsiye de plaka yapımı içerecektir Ücretin genel versiyonu çok pahalı değil. Özel hediye şemsiye sayısı daha fazlaysa, hediye şemsiye baskısı yapma maliyetini de önleyebilirsiniz. Genel büyük reklam şemsiyesi özel küçük bir ADEDI yapılabilir, ancak fiyat daha pahalı olacak ve sıradan hediye şemsiye seri üretiminin en az 500-1000 ADEDI gerektiriyor.

Şemsiye üreticisi, her şirketin kendisi için farklı konumlara sahip olduğunu ve özelleştirilmiş hediye şemsiyenin şartnamelerinin ve gereksinimlerinin farklı olacağını ve fiyatın doğal olarak farklı olacağını açıkladı.