Düz şemsiyenin hangi ölçüsü daha iyidir?

- May 19, 2019-


lage straight umbrella


Şemsiyelerin birçok tarzı vardır ve her tarzda yapılan şemsiye boyutları arasında belirli bir boşluk vardır. Hatta bazı büyük açık şemsiye bile var. Ortak şemsiyeler günlük yaşamımızda en yaygın olanlardır. Ancak, dış mekan büyük şemsiye hareketliliği elimizde kullandığımız normal şemsiye kadar güçlü değildir. Bugün, şemsiyelerin boyutundan bahsederiz, sadece düz bir şemsiye içindir.

Düz şemsiyenin boyutu, katlanır şemsiyenin boyutundan daha büyüktür. Söylemesem bile, birçok insanın hayatta görebileceğimizi bildiğine inanıyorum. Normal şartlar altında, düz şemsiye katlanır şemsiyeden daha büyüktür. Örneğin, büyük, düz bir şemsiye, 120 cm şemsiyenin altında bir çapa, 150 cm bir yay ve 100 cm bir şemsiye uzunluğa sahiptir. Küçük düz şemsiye 90 cm çapında, 10 cm yay ve 70 cm uzunluğundadır. Görüldüğü gibi bu büyük düz şemsiye boyutundan göreceli olarak büyüktür, ancak farketmez, göreceli olarak küçük, düz kulplu şemsiyeler vardır, sonuçta üreticiler şemsiyeyi müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilirler.

Şemsiyenin altındaki çap 90'dan fazlaya ulaşabilirse, bir kişinin kullanması yeterlidir. İki kişiyse, 100 ya da daha fazla çapta olduğu gibi nispeten büyük bir şemsiye olmalıdır. Bununla birlikte, şemsiyeleri kişiselleştirmek isteyen müşterilerin çeşitli ihtiyaçları vardır, bazıları katlanır modellerdir, bazıları düz kulplar, bazıları ise oldukça benzersiz şemsiye stilleridir.

Bu nedenle, şemsiyenin boyutu iyi veya kötü değildir, esas olarak tüketicilerin ihtiyaçlarına bağlıdır.