İşletme Golf Şemsiyesi Analizi

- Dec 06, 2018-

Golf kulüplerinde ve yarış oyunlarında sıklıkla görebiliriz. Bu şemsiyenin en büyük özelliği, elde tutulabilecek en büyük şemsiye olduğu söylenebilir. Normal teknik özellikler 25 inç-30 inç'tir. Daha fazla insan bu şemsiyenin kalitesini anladıkça, görünüm güzeldir, güneşlik ve yağmur etkisi iyidir ve golf şemsiyesi yavaş yavaş popülerleşir. Yüksek kaliteli oteller, yüksek kaliteli kulüpler ve yüksek kaliteli konut villaları da kabul edilmeye başlandı.


Golf şemsiyeleri, malzemeler genellikle daha karmaşıktır. Şemsiye iskeleti çoğunlukla tamamen fiber sentetik malzemeden yapılmıştır ve fiber şemsiye çerçevesinin benzersiz tokluğu, şemsiyenin kuvvetli rüzgar tarafından uçurulmamasını sağlar. Ancak, bazıları maliyet perspektifinden ele alınmaktadır. Oluk (demir) veya yuvarlak kemik (demir) kullanılırsa, kaburga kırılması uzun sürmez. Normalde müşterilerin seçim yapmasını önermiyoruz. Golf şemsiyesi kumaşlarının çoğu orta ve yüksek dereceli şemsiyelerden yapılmıştır. Bunların arasında, esas olarak 190 naylon gümüş bant ve 190PG kumaş vardır. Bu tür kumaşlarda şemsiye genellikle düzdür ve yağmurdan sonra su hızla düşer. 190 naylon gümüş bant sıcak yaz sıcağını filtreleyebilen anti-UV fonksiyonuna sahiptir ve muhteşem renk göze hoş geliyor. 190PG kumaş (ayrıca sık sık dokunma suyu bezi de denir) yumuşak ve çok dokulu. Gösterişsiz ve insanları kararlı ve cömert hissettiriyor. Golf şemsiyesinin tutacağı çoğunlukla EVA'dır (genellikle sünger olarak bilinir) ve tutamak kendini iyi hisseder. Plastik kulplar veya tahta kulplar da vardır, ancak orta yumuşak ve sert lastik tutucuyu kullanmak daha iyidir ve elinizde tutması çok rahattır.


Golf şemsiyeleri, günümüzde daha fazla stil, en yaygın olanları düz golfçüler, golf kulüpleri, düz golf şemsiyeleri ve iki katlı golf şemsiyeleridir. Büyük şemsiyeler nedeniyle daha popüler olma eğilimindedirler. Sert bir rüzgardan sonra, güç küçüktür. , genellikle kararsız, gittikçe daha fazla insanlaştırılmış tasarım, bu sorun daha iyi çözülür, golf şemsiyesi yüzeyinde iyileştirilir, ortak uygulama şemsiyenin yüzeyini iki katına çıkarmaktır, alt katman Şemsiye yüzeyinin üst kısmı boşaltılır ve Hava geçirgen delikten daha büyük olan alt tabaka üzerinde tabaka kaplanmıştır. Sadece örtülür ve üst ve alt katlara az sayıda iğne dikilir. Normal olarak kullanıldığında, yağmur suyu şemsiyeye giremez, rüzgâr Üflendiğinde fazlalık boşaltılır. Bazı yöntemlerle aynı şeyi yapmanın başka bir yolu var. Şemsiyeyi iki katlı, biraz da Çin pavyonuna benzeyen stand yapın. Rüzgar gidemez, yağmur gelemez. Bazen bu fikirler gerçekten çığlık atıyor.