En İyi Seyahat Şemsiyesi Nasıl Seçilir

- Feb 23, 2019-

En İyi Seyahat Şemsiyesi Nasıl Seçilir


Şu durumla yüzleşmeli: Seyahate çıkarken hangi tip şemsiyenin bir araya getirilmesi gerektiği konusunda endişelenmek. Şemsiyenin boyutunu ve şemsiyelerin ağırlığını göz önünde bulundurmalıyız.


Bu yüzden kolayca katlanıp küçük alanlara sığacak kadar kompakt, iyi bir küçük seyahat şemsiyesine ihtiyacınız var. İyi bir seyahat şemsiyesi size büyük beden şemsiyenin çılgın durumunu bırakmanıza izin verebilir.

61f7u5SdUiL._SL1500_.jpgblack4.jpgblack9.jpg

3 Katlı Seyahat Şemsiyesi Bilgi Detayı
23 inç * 8 K Otomatik açık ve kapalı katlanır şemsiye

Kapak, 2 yetişkiyi kapsayacak kadar geniştir (gerekirse bir kez).
Kumaş: 210T ipek kumaş
Çerçeve: metal + fiberglas
Mil: Metal
Kolu: kauçuk kaplama plastik

618I8zjOfJL._SL1500_.jpgdetails.jpg

AĞIRLIK
Bir seyahat şemsiyesi satın alıyorsanız, kesinlikle evinize girerken oturduğunuz o ahşap kulplar kadar ağır olmasını istemezsiniz. Bu yüzden taşınabilirliği feda etmeden yağmura karşı koruma sağlayabilen 500gsm'den daha az ağırlık seçmek zorundasınız.

GÜCÜ
Rüzgar ve yağmur bir araya gelme eğilimindedir. Çok sayıda ucuz şemsiye küçük bir yağmur duşuna dayanabilir, ancak sert bir rüzgâr ile çarptıkları anda parçalara ayrılır. Teflon kaplı bir üst veya esnek cam elyafı tasarımı gibi özelliklerle tüm unsurları tolere edecek şekilde tasarlanmış bir şemsiye alın.
BOYUT
Kullanmanız ihtimaline karşı bir ton odayı kaptırmadan, bir arabaya tıkmak için yeteri kadar var. Seyahat şemsiyesi en iyi büyüklüğü 21-23 inç ki bu çok küçük veya çok büyük değildir.

Yukarıdakilerin açıkladığı gibi, hala seyahat şemsiyesinin nasıl seçileceğini karıştırıyor musunuz?

3 kat otomatik aç yakın seyahat şemsiyesi en iyi seçimdir.

Çok fazla ağırlık, uygun boyut, sağlam kalite ve kapak yağmurlu günde ıslanmanızı sağlayacak kadar büyüktür. (tabii ki güneşli bir günde sizi kapsamalıdır!).

Umarım sayfalarımız sizin için yardımcı olur!