Özel reklam şemsiye kemik malzeme analizi

- Dec 06, 2018-

Reklam şemsiye şemsiye hakkında biliyor musun? Bugün, Xiaobian kaburga malzemesinin analiz etmenize götürecek.

Sık sık onların şemsiye tanıtımı için seçen müşteriler olacak. Böyle bir göz vardır. Malzemeler, demir gibi ahşap, fiber veya alüminyum seçim için ne tür bilmiyorum. . İşletmelerin daha iyi pazarlama amacıyla kendi gereksinimlerine göre farklı malzemelerin şemsiye özelleştirmeniz gerekiyorsa.


Yapmanız gereken reklam şemsiye maliyet dikkat edilmesi gereken noktalar varsa, şemsiye sanayi demir ilk kez, çünkü demir yapma ortak maliyetini normalin altında ama dezavantajı doğal olarak onun fiyat aynıdır önerecektir olduğunu biliyorum. Dayanıklılık gibi diğer malzemeler yüksek değil, kırmak daha kolay. Bu da çok iş seçenek olduğunu ve demir malzemeler şemsiyesi çok yaygın olduğu da böylece dışarı gönderdi bile, hiç kimse düşük dereceli hissedeceksiniz.


Ayrıca ahşap tercih edebilirsiniz. Çünkü onun orta sopa ve kolu ahşap ve katı ahşap temelde seçimdir ahşap. Ahşap şemsiye retro özelliğidir ve ahşap iyi hissettiriyor. Onun maliyeti iki ya da üç yüzde demirden daha daha pahalı olduğunu ve genel olarak kalitesi Orta olacak.


Daha lüks bir reklam şemsiye yapmak istiyorsanız, fiber kullanmanızı öneririz. Günümüzde, yüksek kalitede şemsiye parçanın Malzeme bileşimi daha fazla liflerinin yapılır. Lifleri ana özelliklerinden dayanıklı, güçlü ve sert, ve orada hiç pas. Bu kez bu diğer şemsiye oluşan sorunlar kırmak kolaydır. Eksiklik bu maliyetidir iki kez bu sıradan malzeme olarak yüksek olmasıdır.


Alüminyum alaşım ek olarak, aslında, sadece pahalı ama aynı zamanda çok dayanıklı alüminyum alaşım malzemeden. Alüminyum alaşım seçimi kendi ağırlık ve görünüm bakmak için alüminyum alaşım çok ışık ve görünümü olduğu için de oldukça iyidir. Fashionability, Eğer aynı malzeme de güçteyse, şemsiye genel görünümünü çok yüksek kaliteli görünüyor. Örneğin, bir şemsiye 27 inç alüminyum golf için şemsiye, müşterilerin çoğu seçecektir görünümünü çok yüksek kaliteli olduğundan ve daha sonra beyaz fiber kemik kalitesini artı kötü değil.


Yani bir reklam şemsiye seçmek istiyorsanız, biz gerekir ilk bizim maliyet ve sonra hangi malzeme kalitesi bizim gereksinimleri doğrultusunda daha fazla anlamak ve sonunda kendi belirli gereksinimlerine göre özelleştirebilirsiniz. Uygun reklam şemsiye.