Şemsiye Hediye Seçimi Bilgisi

- Dec 06, 2018-

Görgü kuralları olarak ve uygunsuz bir saldırı için değil, birçok ticari faaliyette ve kişisel temasta bazı anlam ve tarzlarda kişiselleştirilmiş hediyeler ve hediyeler seçeceğiz.

Doğru hediyeyi seçerseniz, sadece diğer tarafın iyi niyetini ve saygısını kazanmakla kalmaz, aynı zamanda her iki tarafın tanınmasını ve anlaşılmasını güçlendirebilirsiniz.

Bu nedenle, tipi seçmek ve desen ve işlevi tasarlamak çok önemlidir.


Genel işletmeler ve kurumlar armağanları çılgınlık veya armağan durumuna göre çeşitli kategorilere ayrılır:

1. Tanıtım, tanıtım, tanıtım:

Hükümetler, işletmeler veya bazı kurumlar genellikle büyük çaplı etkinlikler, ürün tanıtımı, tanıtım, yeni müşteri gelişimi, büyük ölçekli sergiler, vb. Genel hükümetin ana propaganda departmanı, partinin ve devletin bazı yeni politika ve politikalarına sponsor olur ve katılır. Faaliyetlere katılmak için taban ve topluluğa ihtiyaç vardır. Parti üyelerinin, kadroların ve kitlelerin çoğunluğunun katılımını gerektirir. Bazı hediyeler üretecek ve dağıtacak. İlk olarak, tanıtımın etkinliğini artıracak ve bazı önemli noktaları ortaya koyacaktır. Görüşün sloganı herkesin geri getirmesi ve ikincisi daha fazla insanın katılmasını sağlamaktır. İşletmeler gibi ticari şirketler yeni ürün lansmanları, ürün tanıtımları ve çeşitli sergiler başlattığında, kesinlikle şirket logoları ve geniş alanlarda dağıtılacak belirli bir propaganda rolü ile bazı hediyeler üreteceklerdir.

Bu tür hediyeler genellikle tema etkinliklerinin organizasyonu ile birlikte gerçekleştirilir, katılan gruplar için hediyeler seçilecek ve özelleştirilecektir, böylece herkes kullanmayı sever.

Bu armağanların sayısından dolayı, ılımlı değeri olan bazı ürünler, tercihen günlük olarak seçilecektir.

Şemsiye ürünleri bu sahne hediyeleri için düzenli bir seçenektir ve gerçek uygulamadan tutarlı geri bildirim almak iyidir.

Hızlı hareket eden kategoriler (kozmetik, giysi, içecek, cep telefonu) tanıtım faaliyetleri, kadınların çoğunlukla taşıması kolay olan katlanır şemsiye kullanmaları önerilir.

Sergiler ve büyük çaplı etkinlikler için düz şemsiyeler ve son yıllarda popüler olan ters şemsiyeler kullanılması önerilir. Yerinde açmak iyi hissettirir ve reklamları görüntülemek kolaydır.


2. Misafir sınıfı, yüksek kaliteli müşteri geri bildirimi

Şimdi müşterileri ziyarete gittiğimde geçmişte kalem, kitap, masa takvimi, U disk vb. Temel olarak, müşteriler bunları nispeten düşük kabul eder, beğenir ve kullanır. Çoğu zaman bu hediyeler çabucak terkedilir. İlk olarak, herkes çok fazla gönderildi, ancak bunlar şirkette eksik değil ve bireye çok fazla değer ve anlam yok.

Şemsiyeyi özelleştirirseniz, yakın zamanda müşteriye iletmeniz gereken şirket logosunu ve bazı bilgileri yazdırabilirsiniz. Müşteri bu şemsiyeleri aldıktan sonra çok pratiktir. O veya ailesi kullanabilir. Terk edilmeyecek. Şemsiyelerin çoğu. Ürünü 2 yıl kullanmak sorun değil. Bu süreçte, kullanıcı her defasında kasten veya kasıtsız olarak logonuzu ve bilgilerinizi görecek ve izlenimini derinleştirecektir. Şemsiye çarptığında, reklam oraya ulaşacak.


Katlanır şemsiye:

2018'deki popüler siyah plastik şemsiyeyi kullanarak, müşterinin logosunu siyah plastik, siyah plastik ve reklam içeriğini dışına, içini popüler deseni basan veya dışını yazdırmak için düz rengi siyah iç dışına basabilirsiniz plastik. Şemsiye tipi üç katlı şemsiye, beş katlı şemsiye, kapsül şemsiye ve otomatik katlanabilir şemsiye arasından seçilebilir.


Düz şemsiye:

Üç model önerilir. Bunlardan biri demir kemikli düz bir şemsiye. Bir fiyat avantajı var. Masif ahşap çubuk ve saplı düz bir şemsiyedir. Klasik bir retro high-end ve tam elyaf kemiği olan düz bir fiber şemsiye. Rüzgar dayanıklı, sağlam, hafif ve dayanıklı, bu endüstri gayrimenkul, finans, otomotiv, hükümet ve diğer sanayi ve kurumlarda son yıllarda popüler olmuştur.


Golf şemsiyesi:

Bu şemsiye her zaman en üst seviye, atmosfer ve onur sembolü olmuştur. Geniş şemsiye yüzeyinden dolayı şemsiye bezi ve şemsiye direği üst düzey malzemelerdir, bu nedenle bazı üst düzey iş ortamlarında kullanılmıştır ve bazı önemli kabul durumları için de önemli bir şemsiyedir. Otomobilli müşteriler, bagaj için bir şemsiye hazırlamak zorundasınız, kesinlikle kalplerini toplayacaksınız.

Üst düzey müşteriler bu şemsiyeyi seçmelidir.

Müşterileriniz önemliyse, dijital tam baskı, ultra kişiselleştirilmiş golf şemsiyelerini onlara benzersiz bir hediye verecek şekilde özelleştirmeniz önerilir.


3. Refah

Birçok şirket veya kuruluş çalışanlara bazı avantajlar sağlar. Şemsiyeler, herkes ve her aile tarafından kullanılan neredeyse her üründür. Çalışanlar için kendi şemsiyelerini kişiselleştirmek, çalışanların gururunu artırabilir, ikincisi ise ücretsiz. İşletmelere reklam, mobil reklamcılık.

Günümüzde, ister geleneksel TV, ister gazete reklamları, dış geniş ekranlar veya İnternet üzerinden, reklam maliyetleri çok pahalıdır.

Bu fayda sağlama yöntemi sayesinde, sadece kurum kültürünü güçlendirmekle kalmaz, çalışan memnuniyetini de artırabilir ve şirkete ilan verebilir. Üç tarafın birbirini kazanması iyi bir şey.

Bazı büyük uluslararası şirketler de bu özelleştirilmiş şemsiyeleri çalışanlarının ödülü olarak resmi web sitelerine koyacak ve kendi çalışanlarına satabilecekler.

Çalışanlara sağlanan faydalar için şemsiyeler, temelde katlanır şemsiyeler ve düz şemsiyelerdir ve ters şemsiyeler olarak da kullanılabilirler.


4. Kişiselleştirilmiş şemsiye hediye

Şimdi kişiselleştirme zamanı. Herkes farklı ürünler arıyor. Dijital baskı teknolojisinin olgunlaşması ve gelişmesiyle birlikte, 3B baskının popülaritesi şemsiye teknolojisinde birçok değişiklik yaparak kişiselleştirilmiş şemsiyeler için yeni bir durum yarattı. .

Şirket çok genç, çok bireysel ve farklı şeyler yapmaya istekliyse, müşterileriniz, arkadaşlarınız ve çiftleriniz için kişiselleştirilmiş şemsiye ürünleri deneyebilir ve deneyebilirsiniz.

Örneğin, bir avatar şemsiyesi, edebiyat şemsiyesi, resim şemsiyesi, kişisel grafiti şemsiyesi vb.

Eğer tasarımı kendiniz anlarsanız, şemsiye yapmak ve müşterilerinize, arkadaşlarınıza veya ailenize vermek için bazı desenler oluşturabilirsiniz.


Güzel bir şemsiye yapın ve hayatınıza harika bir hayat ekleyin.